यी सजिलो ड्रप कुकीजहरू सुकेको अन्जीको साथ बनाइन्छ। कुकिजहरूमा कटा मितिहरू प्रयोग गर्न निःशुल्क महसुस गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
घरको ताजा ताजा फिज जाम
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 कप सूखे अन्जी, सानो टुक्रा मा काट
- 1/2 कप पानी
- 1/2 कप छोटो
- 1/2 कप मक्खन, कोठाको तापमान
- 1/2 कप चारा कचौरा
- 1/2 कप ब्रान्ड शर्करा, प्याक
- 1 अन्डा
- 1 चम्मच वेनिला
- 2 कप सबै उद्देश्यको आटा, 9 औंस
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच नमक
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ससनीन मा, गहिरो अन्डा र पानी। लगभग 5 मिनेटको लागि कुक गर्नुहोस्, प्रायः हिउँदो, जब सम्म मिश्रण एक मोटो पेस्ट हो। कूल।
- एक मिक्सिंग कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर, क्रीम को छोटो, मक्खन, र शरारती संग हल्का र चम्किलो हुन्छ। अन्डा र वेनिला थप्नुहोस्। सुत्न र राम्रोसँग मिल्दैन।
- अर्को कटोरामा, आटा अन्न, बेकिंग पाउडर, र नुन; बिस्तृत
- क्रिमेटेड मिश्रणमा सूक्ष्म सामग्री थप्नुहोस्, राम्रोसँग मिलाएर।
- राम्रोसँग मिश्रित अन्जीक मिश्रणमा हलचल। Spoonfuls द्वारा greased बेकिंग पानाहरूमा छोड्नुहोस्। 11 देखि 14 मिनेट सम्म 375 एफ मा बेक गर्नुहोस्।
- कडा रूपमा राखिएको कंटेनरमा भण्डारण गर्नु अघि पूर्ण।
लगभग 30 देखि 36 कुकिज बनाउँछ।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 103 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 131 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 11 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |