यो घरपरिवारको लागी जाम नुस्खा ताजा रगत, चिनी र नींबूको रस संग बनाइएको छ। जम्म लामो हुन्छ जबसम्म यो मोटो हुन्छ र जेल चरणमा पुग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 पाउन्ड ताजा इजरायल (धोएपछि, काँटा हटाइन्छ)
- 2 कप दाग
- 1 नींबू (रस र पतले पिटिएको छाती)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो ससनीमा, अन्जीर, शर्कु, र लेमनको रस र छाती मिलाउनुहोस्। मध्यम-कम गर्मीमा उकालो लाग्नु, लगातार स्थिरता। कहिलेकाहीँ घिमिरे 1 घण्टाको लागि कम तापक्रममा छोटो पार्नुहोस्। आवरण हटाउनुहोस् र सिम्मरिंग जारी राख्नुहोस्, मिश्रण घटेसम्म प्रायः प्रायः अँध्यारो पार्नुहोस्। जब मिश्रण धेरै मोटो हुन्छ, छिटो हल्लाउन जारी राख्न को लागी हलचल सुरु गर्नुहोस्।
- एक राम्रो जेलको लागि, धेरै चिसो सागरमा सानो मात्रामा परीक्षण गर्नुहोस्: फ्रीजरमा केही मिनेटको लागि राख्नुहोस्, यसको अन्त्यमा मिश्रणको सानो राख्नुहोस्, त्यसपछि फ्रीजरमा 1 मिनेटको लागि फर्कनुहोस्। जब एक राम्रो जेल चरण पुग्यो, फल मिश्रण को सतह एक औंला संग धकेल जब थोडा झटका हुनेछ।
- जबकि अन्जी पकाउने गरिन्छ, जार र लिड तयार पार्नुहोस्। गिलास जार एक उबलते पानीमा राख्नुहोस् पानीको साथमा भरिएको। एक फोडा ल्याउनुहोस्; गर्मी घटाउनुहोस् र पानीमा जार राख्नुहोस्।
- एक saucepan मा पानी राख्नुहोस् र एक सिम लाउन, कम गर्न गर्मी कम र जार lids जोड्नुहोस्। प्रयोग गर्न तैयार नहुँदा तातो पानीमा राख्नुहोस्। फोडा नगर्नुहोस्।
- जारको अन्जाम जाम मिश्रणको साथ 1/2 इन्च हेडस्पेस छोडेर जारहरू भर्नुहोस्। गीला पेपर तौलिया संग जार रिम्स र थ्रेडहरु पकाउनुहोस्। ज्यानहरूमा लिजहरू वा जार चुम्बक प्रयोग गरी लिङ्कहरू प्लेस गर्नुहोस् त्यसपछि पङ्क्तिहरूमा पेंच गर्नुहोस्। क्यानरमा हट पानीमा रैकमा राख्नुहोस्। पानीमा निचोड गर्नुहोस् र पानीको स्तरमा 1 देखि 2 इन्च सम्म जारको लागि पर्याप्त गर्मी वा उबलते पानी थप्नुहोस्। 10 मिनेटका लागि जार एक फोडा ल्याउनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 40 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 0 g |