यदि तपाइँ सानो सानो र लेउन्ट लम्बाई गर्नुहुन्छ भने, तपाइँ फेला पार्नुहुनेछ कि यो साँच्चै ग्रिल गर्न सजिलो छ। नुक्किनी मात्र तयार गर्न यो एक सजिलो तरीका हो, तर ग्रिलले स्वादको थप तह थप्दछ। यो नुस्खाको लागि, म सेवा गर्नु अघि शीर्ष मा एक सानो ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर छिद्रित गर्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 मध्यम जक्रको कटौती 1/2-इन्च मोटी स्लाइसमा
- 3 चम्मच / 45 एमएल
- जैतून का तेल
- 2 चम्मच / 10 एमएल सूखे अयगानो
- 1-2 लसुन लौह, मिनिसिङ
- 1 चम्मच / 5 एमएल सूखे गुलाबी
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल नमक
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. उच्च गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
2. सानो कटोरामा जडीबुटी, लसुन, नुन, र कालो मिर्च संग जैतून का तेल मिलाउनुहोस्।
3. जैतून को तेल को मिश्रण संग ब्रश जक्रिनी। जुचिन स्लाइसहरू ग्रिलमा राख्नुहोस् र टेंडर सम्म पकाउनुहोस्, प्रति पक्षमा लगभग 2 देखि 4 मिनेट।
4. एक पल्ट पकाएको छ, ध्रुवीय मा माथि राखेर माथि र ग्रेटेड पर्मेसन वा टुक्रा फटा साथ। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
5. मुख्य वा साइड डिशको रूपमा सेवा गर्नुहोस् वा सलाद, स्यान्डविच र रङमा प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 104 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 201 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |