मीरी क्रिसमसको सबै! यो ताजा ताजा पेय छुट्टी छुट्टी पार्टनरहरू वा भोजहरूको लागि राम्रो छ र त्यो मौसमको सबैभन्दा राम्रो स्वादको विशेषता हो: क्रेनबेरी।
यसलाई केहि ताजा वा सूखा क्रेनबेरी संग गार्निश र गैर-अल्कोहल विकल्पको लागी पेय पेन्टर प्रदान गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 औंस
- Plymouth Gin
- 1 औंस
- क्रेनबेरीको रस
- 1 चम्मच
- कागतीको रस
- 8 औंस
- क्लब सोडा (या पर्याप्त गर्न को लागी कोलिन्स ग्लास को माथि)
- गार्निश: ताजा (वा सूखे) क्रेनबेरी
यसलाई कसरी बनाउने?
- बर्फबाट भरिएको एक कचौरा गिलासमा दुध र रस डाल्नुहोस् ।
- हलचल ।
- क्लब सोडा संग शीर्ष।
- क्रेनबेरीको साथ गार्निश।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 91 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 62,054 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |