यी चमकदार पेकहरू एक धान ब्राउन शुगर सिरप संग लेपित छन् र त्यसपछि क्रान्ति पूर्णतामा पकाइएको छ।
यी candied pecans छुट्टी अतिथिहरु र दलों को लागि एक शानदार नाश्ता बनाउन। वा पेकानसँग सजावटी कन्टेनरहरू बनाउनुहोस् र तिनीहरूलाई उपहारको रूपमा दिनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 चम्मच मक्खन
- 3 चम्मच मकई मिरर (सेतो, वा लिलीको गोल्डेन केन सिरप)
- 3 चम्मचौं शताब्दी (खैरो, हल्का वा अँध्यारो, प्याड)
- 3 कप पेकन halves
यसलाई कसरी बनाउने?
1. ओवनमा 350 एफ ताप्नुहोस्।
2. नक्कली कागजको साथमा ठूलो आकारको पकाएको पाना (आधा पाना प्यान) रेखा गर्नुहोस्।
3. ठूलो गर्मीमा भारी, भारी चिसो वा गहिरो कुखुरामा, मक्खन पिच्छे। मकई सिरप र खैरो शर्करा र पकाउनुहोस्, मिश्रण फोडा सम्म लगातार, घिमिरे।
4. पेकान्सहरू सिरप मिश्रणमा थप्नुहोस् र लगभग 3 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्, लगातार घिमिरे।
5. तैयार बेकिंग पानामा सिरप लेपित पेकानहरू फैलाउनुहोस्।
6. लगभग 7 मिनेटको लागि पूर्वेटेड ओवनमा बान्नुहोस्, वा पेकियन खारेज नभएसम्म।
7. कूल पूर्ण र एक आवरण कंटेनरमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
8. कोठाको तापमानमा 2 हप्तासम्म भण्डार गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 120 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 0 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |