केकडा मिश्रण बक्सेमा बनाइएको छ त्यसपछि पकाएको र ककटेल सस संग काम गर्दछ। यो एपटिस्नेटर नुस्खा साझेदारीको लागि जेनेटमा धन्यवाद।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस
- केकडा मासु
- 1-1 / 2 कप सफ्ट रोटी क्रमांक
- 1 अण्डा (पीटा)
- 2 tablespoons ककटेल सस
- 2 चम्मच मेयोनेज
- 2 चम्मच हरी प्याज (मिनिसिङ)
- 2 चम्मच ताजा
- अजमोद (ताजा, वा लगभग 1/2 चम्मच
- कटाई)
- 1/2 चम्मच सुकेको दाई
- ड्यास केन्ने मिर्च
- ड्यास काली मिर्च
- 1 कप कुचल आलु चिप्स
- ककटेल सस (सेवाको लागि)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरीमा, केकडाको मासु, ब्रेडको टुक्रा, पिटेको अण्डा, 2 चम्मचकुनी ककटेल सस, मेयोनेज, हरियो प्याज, अजवा, सरस र काली मिट्टीहरू; राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्नुहोस्।
- आवरण कटोरा; 1 घण्टाको लागि चिल
- प्रत्येक को लागी एक गोल चम्मच प्रयोग गरेर बल को लागी मिश्रण मा बलहरु मा।
- कुचल आलु चिप्सहरूमा रोल बलहरू; बेकिंग पानामा राख्नुहोस्।
- 10 देखि 12 मिनेटको लागि गरम वा राम्ररी हिउँदको लागि 425 एफ ओवनमा उठाउनुहोस्।
- ककटेल सस संग सेवा गर्नुहोस्।
जेनेटद्वारा साझा गरियो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 36 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 90 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 4 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 2 जी |