यो गोवा करीरी दुबई स्टिङ गोल्ड, चावल, र सरल सिजनको साथ बनाइन्छ। यो तयार गर्न एकदम सजिलो विधि हो र अन्य सामग्रीहरू यसमा थप्न सकिन्छ। यो धेरै स्वाद संग एक स्वादिष्ट बीफ स्टव मिश्रण छ।
Pimiento को लागि भुना भयो रातो लाल मिर्च वा मीठा रातो लाल कीली मिर्च स्ट्रिप्स को विकल्प मुक्त गर्न को लागी महसुस गर्नुहोस्। र कटा हुआ प्याज बीफ संग पकाया जान सक्छ।
यो बेक्ड करी चावल र मटर सादा पकाएको चावलको लागि उत्कृष्ट विकल्प हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउंड बीफ चक (स्टाउनिंग मांस, दुबई)
- नमक र काली मिर्च
- 1/2 प्याला सबै उद्देश्यको आटा
- 1 चम्मच वनस्पति तेल
- 3/4 कप धेरै तातो पानी
- 2 कप गरम पकाएको चावल
- करीरी पाउडरको 1 चम्मच वा धेरै, स्वाद गर्न
- 1 चम्मच कटा pimiento
यसलाई कसरी बनाउने?
- स्टव बीफ सानो सानो / 2 इन्च घन काट्नुहोस्। नमक र ताजा जमीन काली मिर्च संग छिर्नुहोस् र त्यसपछि आटा संग टच गर्नुहोस्।
- सब्जीको तेल एक भारी कुखुरा मा मध्यम ऊँची गर्मी मा गरम गर्नुहोस्। जब तेल तातो हुन्छ, खैरो खानुहोस्, भूरातिर सबै तिर लागेर।
- प्यानमा तातो पानी जोड्नुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। 2 घण्टाको लागि गर्मी, आवरण र सिम्मर घटाउनुहोस्। कहिलेकाहीं जाँच गर्नुहोस् र आवश्यक भएमा थप पानी थप गर्नुहोस्।
- बीचमा, चावलहरू निम्न प्याकेज निर्देशनहरू पकाउनुहोस्।
- मासु पाउडर र पिइमिन्टोस जोड्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- चिसो र मौसम समायोजन गर्नुहोस्।
- चावलमा चावल थप्नुहोस् वा चावलको बेडमा मासुको सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 853 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 8 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 152 मिलीग्राम |
| सोडियम | 539 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 93 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 59 g |