यो स्वादपूर्ण भुराको मासु लहसुनको साथमा खसेको छ, काली मिर्च, र ताजा वा सूखे जडीबुटीहरू। मौसमी भुइँमा भुइँमा एक घण्टा वा दुई घण्टा पहिले लुगा लगाइदिन्छ र प्रशोधन गरिन्छ, लसुन र जडी बूटहरू समयको मासुको स्वाद दिन।
सजिलो भुइँमा कुनै पनि अवसरको लागि एक सुन्दर भोजन बनाउँछ। यो छुट्टिहरु को लागि एक उत्कृष्ट रोस्ट पनि छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 सरलोन टिप भुना, लगभग 3 देखि 4 पाउन्ड
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- 2 मध्यम लौंग लसुन, पतला मिनी
- 1 चम्मच नमक
- 1 देखि 1/1 चम्मचले काली मिर्च वा लगभग 1 चम्मच असाध्यै मिर्च मिर्चले पखाल्छ
- 2 चम्मच paprika
- 1 चम्मच ताजा गुलाबी कटाई, वा लगभग 1/2 चम्मचको टुक्रा सुकेको पत्ती काली काली
- 1 चम्मच grated प्याज या पतला माइनर आइतबार
- 1/2 चम्मच सूखे पत्ता थिम
यसलाई कसरी बनाउने?
- पन्नी-लुकाइएको बरसात प्यानमा कुनै नलसाजी र स्थानबाट भुइँमा हटाउनुहोस्।
- सानो कटोरामा अवस्थित सामग्रीहरू मिलाउनुहोस्, राम्रो मिश्रण।
- आवश्यक भएमा यो सँगै राख्न को लागि जुडाइको साथ सबै टाढा र टाँस्नुहोस्।
- 1 देखि 2 घण्टाको लागि आवरण र प्रशोधन गर्नुहोस्।
- ओवन ओवन 325 एफ सम्म ओवन मा गोडा र ठाउँ को उजागर।
- रूट लगभग 25 मिनेट प्रति पाउन्ड को लागि , वा भुनाव निविदा हुन्छ र वांछित रूपमा गरे।
- मध्यम-दुर्लभको लागि, भुमिको लगभग 140 एफ रेजिस्टर हुनेछ। रोस्ट कम्तिमा 145 एफ को न्यूनतम सुरक्षित तापमानमा पकाउन जारी रहनेछ जस्तै यो पुग्छ। मध्यम-दुर्लभका लागि, भुइँमा लगभग 130 एफ सम्म पकाउनुहोस्।
- ओवनबाट हटाउनुहोस् र पन्नीको साथ ढाक्नुहोस्। कारखाना अघि 15 मिनेटको लागि उभौं।
अधिक सरलोन व्यञ्जनहरु
काली मिर्च र हर्ब क्रस्टर्ड सरलोन स्ट्रिप रोस्ट
विस्थापित सरलोन टिप रोस्ट जडीबुटी र रातो रक्सी संग
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 530 |
| कुल मोटा | 25 g |
| पागलिएको बोसो | 9 जी |
| असंतृप्त फैट | 12 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 192 मिलीग्राम |
| सोडियम | 152 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 66 g |