बारबेक्यू रिब्स , चिकन , ब्लुड माछा, काजुन सूप वा सस, ब्लैक स्टेक र कालो पास्ताको लागि यो काजुन सिजन प्रयोग गर्नुहोस्। यसले धेरै बनाउँछ, यसैले यदि तपाईसँग सानो परिवार छ वा प्रायः यसलाई प्रयोग गर्न मन नपर्ने हो भने, नुस्खामा कटौती गर्न नि: शुल्क महसुस गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप कोसर नुन (टेबल नमक होइन )
- 1/4 कप मिर्च पाउडर
- 1/4 कप हङ्गेरियन पेपरिका
- 1 चम्मच प्याज पाउडर
- 1 चम्मच असाध्यै कालो काली मिर्च
- 1 चम्मच सूखे तुलसी
- 1 Tablespoon सूखे अयगानगो
- 1 Tablespoon ground coriander
- 1/2 चम्मच केनी मिर्च
- 2 चम्मच सूखे सूखे
- 1/4 चम्मच जीरा
- 1/4 चम्मच सेतो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मिहिने नमक , मिर्च पाउडर, पेपरिका , प्याज पाउडर, काली मिर्च , तुलसी , अयगानो , धनिया , काली काली मिर्च, थिम , जीउ, र सेतो मिर्च सम्म मिल्दो हुन्छ।
- गिलास जारमा मसाले मिक्स राख्नुहोस् र बलपूर्वक मुहर बनाउनुहोस्। ठुलो, अँध्यारो ठाउँमा 3 महिना सम्म भण्डार गर्नुहोस्।
- बारबेक्यू रिब्स , चिकन , कालो माछा, काजुन सूप वा सस, ब्लैक स्टेक र कालो पास्ताको लागि यो मिश्रण प्रयोग गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 12 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1, 934 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 2 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |