जमे भएका मिश्रित सब्जिहरु यो मासुलोफ सजिलै संग र पूर्ण-स्वादयुक्त बनाउँछ, र सब्जियों लाई मिश्रण को लागि केहि अतिरिक्त पोषक तत्व जोड्छ। मासु सफा बच्चाहरु लाई सब्जिहरु खाने को लागी एक राम्रो तरीका हो।
केही स्वाद गरिएको छाडादार पनीर मासुलोफमा थप थप स्वाद र बनावट दिन। मसिस्टर मासुलोफको लागि जमीन बीफ संग 1/2 पाउन्ड दुबई ग्राउण्ड पोर्क को प्रयोग गर्नुहोस्।
यो पनि हेर्नुहोस्
बेकन लिपटे मासु लोफ
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप निष्कर्षित दूध
- 2 कप नरम रोटी क्यूब्स
- 1/4 कप कटा प्याज
- 2 पाउण्ड दुबला भुइँमा गोडा
- 1 1/2 चम्मच कोष नमक
- 2 ठूला अण्डाहरू, पिटे
- 1 चम्मच सुक्खा सरस
- 1 1/2 कप जमे भएका मिश्रित सब्जियां (10 वा 12 औंस), डिलिवरी को रूप मा निर्देशित
यसलाई कसरी बनाउने?
ओवनमा 350 सेकेन्ड ताप्नुहोस्। एक रिम्मिड बेकिंग पाना वा पन्नीको साथ पकाउने प्यानलाई रेखा गर्नुहोस्।
ठूलो कटोरामा दूध रोटी क्यूब्समा राख्नुहोस् र दूध अवशोषित नहुन नसक्नुहोस्।
रोटी र दूध को मिश्रण को लागि कटा हुआ प्याज, जमीन मांस, नमक, अण्डा र सूखे सरस जोड्नुहोस; राम्रोसँग मिश्रण गर्नुहोस्। सब्जियों मा हलचल।
तयार बेकिंग प्यान मा मासु मिश्रण राख्नुहोस् र यसलाई एक ओग्लुअन खाईमा राख्नुहोस्। वैकल्पिक रूपमा, धीरज प्याक ठूलो ढोका प्यानमा।
1 1/2 घण्टाको लागि एक प्रेमी ओवनमा मासु कालो बनाउनुहोस्।
प्यान र फिसिङ गर्न बाहिर 5 मिनेट अगाडि खडा हुनुहोस्।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- बेकिंग समाप्त गर्नु अघि कैचअप वा बारबेकु सस संग मासुको माटो।
- सब्जियों संग मासुलोफ मिश्रण मा 1 कप को टुकडा पनीर को बारे मा जोडें।
- पनीर स्लाइसहरू - अमेरिकन, मोजजारेला, कडादार, आदि जोड्नुहोस् - खुट्टाको माथि तिर र ओवनमा फर्कनुहोस्। केही मिनेटको लागि बेक गर्नुहोस्, वा पनीर पिघ्न सकेसम्म।
- बच्चाहरु लाई अधिक खुट्टा मासु बनाउन को लागी, सब्जीहरु लाई टुकडे को टुकडे मा चिपकाएं र मफिन कप मा मांस को मिश्रण पकाना।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 365 |
| कुल मोटा | 18 जी |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 221 मिलीग्राम |
| सोडियम | 688 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 39 जी |