Diced खीरा यो राम्रो तरिकाले अनुभवी आलु सलाद स्वादिष्ट र कुखुरा बनाउन बनाउँछ। यो एक potluck संग लेने को लागि आलु आलु सलाद हो, वा आफ्नो परिवार को खाना को लागि यस नुस्खा को उपयोग।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउन्ड रातो पखालो आलु, 1/2 इन्च क्यूब्समा घुमाई र काट्नुहोस् (यदि चाहिएको छील छ)
- 3
- कडा पकाएको अण्डा , खुट्टा र कटा
- 1/2 कप diced अजवाइन
- 1 मध्यम ककड़ी, बीउ बाहिर निस्कियो, diced
- 1/4 कप कपडा कटा लाल प्याज
- 3/4 देखि 1 कप मेयोनेज
- 2 देखि 3 चम्मचहरू डिलिन्छन् र सुत्ने र सुत्ने चिसो रेशा
- 1 चम्मच मसालेदार भूरा सरसफाइ वा तपाईंको मनपर्ने पेटू सरसफाइ
- नमक र मरिच, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलु राख्ने एक ठूलो सस्यान मा र नमकीन पानी संग आवरण गर्नुहोस्। प्यानको आवरण गर्नुहोस् र आलुलाई फोडा ल्याउनुहोस्। मध्यम-कम गर्न गर्मी घटाउनुहोस्, र लगभग 10 देखि 15 मिनेटको लागि, वा फोर्क निविदा नभएसम्म पकाउनुहोस्। निकास र पूर्ण गरौं।
- ठूलो कटोरामा आलु, अण्डा, अजमेर, ककड़ी र प्याज जोड्नुहोस्। 3/4 कप मेयोनेजमा हिउँद, रितो र सरसफाइ। थप मेयनेज, आवश्यक रूपमा थप गर्नुहोस्, स्वाद गर्न।
- नमक र ताजा जमीन कालो मिर्च जोड्नुहोस्, स्वाद गर्न।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 393 |
| कुल मोटा | 27 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 118 मिलीग्राम |
| सोडियम | 395 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 31 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 7 g |