यो एक मीठो र हल्का स्वादयुक्त ब्राउन शुगर र दालचीनी ग्लास संग एक रसदार, निविदा सुस्त कुकर पोर्क रोस्ट हो। मासुयुक्त आलु वा पकाएको आलु संग यो सजिलो पोर्क रोस्ट को साथ, भाप ब्रोकोली वा तपाईंको मनपर्ने साइड डिश सब्जिहरु सहित।
यदि तपाईं ठूलो पोर्क लिङ्क बनाउनुहुन्छ भने, तपाईले पछाडि छोड्नु हुनेछ। यसले उत्कृष्ट स्यान्डविचलाई सानो बार्बेक्यु सस वा मेयोनेज बनाउँछ। यो पोर्क र स्पेगेटी कसेरोल र सजिलो लेफोभर पोर्क र आलु पुलावले खुट्टाको पोर्क रोस्टको लागि राम्रो छनौटहरू छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 पाउन्ड बेकार पोर्क लोन भुना
- 1 लौह लसुन (हल)
- 1/2 चम्मच नमक (वा स्वाद)
- ताजा जमीन काली मिर्च (स्वाद गर्न)
- 1/3 कप ब्राउन शुगर (
- विभाजित )
- 1 चम्मच डिजोन सरस (या एक गेडा दाई)
- 1 चम्मच balsamic सिरका
- 1/4 चम्मच दालचीनी
यसलाई कसरी बनाउने?
- यदि पोर्कमा वोसोको अत्यधिक तह छ भने यसलाई थोपा पार्नुहोस्। सानो मोटीले खाना पकाउने लामो अवधिमा भुइँमा रसिया राख्न मद्दत गर्नेछ।
- सबै लसुन हाल्नुको साथ भुइँमा झर्नुहोस्, त्यसपछि नमक र काली मिर्च छिटो पार्नुहोस्, त्यसपछि सबै टाँस्नुहोस् वा काँधमा भुइँमा हाल्नुहोस्।
- एक प्याला वा कटोरामा, 1 कप ब्राउन शुगर, सरस र सिरका जोड्नुहोस्। सबै जाडोमा रूकाउनुहोस्।
- 7 देखि 9 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र टेलिभर नभएसम्म बिर्सनु हुँदैन। अतिरिक्त रस डाल्नुहोस्।
- शेष 1/3 कप ब्राउन शुगर को दालचीनी संग मिलाइयो; रोस्टको माथिको मिश्रणमा मिश्रण गर्नुहोस्। 1 घण्टा लामो समयसम्म LOW मा पकाउनुहोस् र खाना पकाउनुहोस्।
बायाँका साथ 6 देखि 8 सेवा गर्दछ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- यदि रूट धेरै सानो वा कुनै देखिने फ्याँसिलो संग धेरै दुबारा छ भने, माथि शीर्ष वा बेकन को 4 देखि 6 स्ट्रिप्स सँग लिपि।
- एक मासु वा कुखुराको सेवन गर्दै सामान्यतया 3 औंस हुन्छ। अर्कै पोर्क लिङ्कको प्रत्येक पाउन्डले लगभग 12 औंस पकाउँछ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 703 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 315 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 42 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 62 g |