यो नुस्खा बनाउन सरल छ र भुनाको मासुको लागि क्लासिक ठंड सस को एक सुन्दर संस्करण हो। एक चिसो बनाउँदा चिसो प्रक्रिया सुरु गर्नुअघि मात्र तयार घोडापाठ स्वाद छ, किनकि विभिन्न ब्रान्डहरू व्यभिचारमा भिन्न हुन सक्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/3 कप घोडा (तयार वा स्वाद) तयार
- 1 चम्मच नींबू रस (वा स्वाद)
- 1/2 कप मेयोनेज
- 1 कप
- खट्टा क्रीम
- केयने का चुरोट
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक सानो कटोरा मा, जब सम्म संयुक्त घोडा माछा, नींबू को रस, मेयोनेज र खट्टा क्रीम whisk।
- सेनेन, नमक र काली मिर्चको स्वाद।
- सेवा गर्न 1 घण्टा अघि, वा 3 दिनसम्मको लागि प्रशोधन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 78 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 69 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |