ग्रिलले वास्तवमा कुनै पनि किसिमको समुद्री खानालाई ठूलो स्वाद दिन्छ। ग्रील्ड केक लागि यो नुस्खा सरल छ, अझै सम्म स्वादिष्ट छ। तपाईंसँग यी चाँडै तयार हुनेछ र तपाईंको अतिथिहरूको साथमा स्वादिष्ट हुन र सजिलो समय पाउनु हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 ठूलो कठोरता केकडा (प्रत्यक्ष)
- 1/4 कप / 120 एमएल सेतो शराब सिरका
- 3 चम्मच / 15 एमएल शर्करा
- 2 चम्मच / 30 एमएल
- जैतून का तेल
- 1 चम्मच / 15 एमएल अदरक (मिनिड गरिएको)
- 1 jalapeno मिर्च (काटिएको बीउ संग)
- 1 चम्मच / 15 मिलीलीटर सिलिलाउरो (मिनिसिङ)
यसलाई कसरी बनाउने?
- कचौरा तयार गर्न, सिरका, तेल, अदरक, जलापाने, लसुन क्लिन्ट्रो र टमाटर मिश्रण गर्नुहोस्। आवरण र अलग।
- पानीको ठूलो बट्टा एक फोडामा ल्याउनुहोस्। केकडा छोड्नुहोस् , एक समयमा एक, हेडफिभर उबलते पानीमा। फोहर, त्यसपछि गर्मी घटाउनुहोस् र 5 मिनेटको लागि सिम्मर दिनुहोस्। पानीबाट केकडा हटाउनुहोस्। पेट बाट ट्राइंगुलर ट्याबको खींचो। खोल लिफ्ट गर्नुहोस्। केकडाबाट सफा भित्ताहरू र गोठालोहरू र धोका र नाली। पेपर तौलिएका साथ सुत्नुहोस्।
- मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल।
- ग्रिलमा क्यापबस राख्नुहोस्। बन्द ढक्कन संग कुकुर, खाना पकाउने पहिलो 2-3 मिनेट पछि बास्ना मिश्रण संग ब्रश। क्रिब्बहरु लाई ग्रिड मार्फत आधी बाटो मा घुमाउनुहोस्, फेरि टाँस्नुहोस्। केकडाहरू गरिन्छ जब टाँस्ने मासु ओपेरा हुन्छ। लगभग 10-12 मिनेट। क्रिब्समा बाँकी रहन डिश र चम्मच सेवा गर्ने ठाउँ। यदि तपाई चाहानुहुन्छ सेवा गर्नु पहिले गोडाहरू बदल्न सक्नुहुन्छ।
- यदि लाइभ केकडाहरूको विचार तपाईंको लागि धेरै अधिक छ भने, त्यसपछि, सबै तरिकाले, जमे भएका केकडा किन्नुहोस्। बस यकीन छ कि उनि ग्रिल मा राख्नु राम्रो र ठोस हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 594 |
| कुल मोटा | 61 g |
| पागलिएको बोसो | 10 जी |
| असंतृप्त फैट | 30 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 29 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |