यो स्वादपूर्ण शरिर लाल रातो सिङ्गियाया नुस्खा रोमान्टिक रात्रीको लागि उत्तम पूरक हो। कुनै पनि प्रकार को लाल शराब संग बनाइयो, ग्रैंड मार्नियर, सेब, सुगंध, र चूने।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप ग्रैंड मार्नियर
- 2 टेंगाइनरी (वा सुन्तला, खण्डहरूमा काट्नुहोस्)
- 1 नींबू (कटाई)
- 1 चूना (कटाई)
- 1 सेब (कटा भयो)
- 1 चम्मच शुगर
- 1/2 कप
- सुन्तलको रस
- 1 बोतल रातो शराब
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै सङ्ग्रयालय तत्वहरू सँगै मिलाउनुहोस् र कम से कम 2 घण्टा फ्रिजमा बस्न अनुमति दिन्छ, अधिमानतः रातभर रात। तनाव, यदि वांछित भएमा, र बर्फमा आफ्नो सागरियाको सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 117 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 1 g |