एक पाई भन्दा बढी कुकी स्यान्डविचको धेरै, यो धेरै पुरानो अमेरिकी नाटक पेन्सिल्वेनियाको अमिस देशबाट जम्मा भएको छ जहाँ यो शताब्दी भन्दा बढीको मनपर्दो छ।
यो नयाँ न्यू इंग्ल्याण्डमा एक लोकप्रिय मीठो उपचार पनि हुन्छ जहाँ यो अक्सर प्रायः भित्री मार्शमेलो फैलिएको हुन्छ।
यो नुस्खा मलाई जेसन हिल्स द्वारा हाल मा पठाइएको थियो जसले हाल मा आफ्नो ब्लग, जोसन कुक मा विशेष रुप देखि प्रदर्शित गरे ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- कुकी आटाको लागि:
- 2 1/2 कप ब्राउन शुगर
- 1 कप सब्जी तेल
- 1 कद्दीन शुद्ध (15-oz)
- 2 अण्डा
- 1 चम्मच दालचीनी
- 1 चम्मच अदरक
- 1 चम्मच नमक
- 1 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 चम्मच बेकिंग सोडा
- 1 चम्मच वेनिला
- 3 कप आउँ
- भरने को लागी:
- 2 अन्डा सेतो
- 4 चम्मच आउँ
- 2 चम्मच वेनिला
- 4 कप कन्फेक्शनरहरू
- 2 चम्मच दूध
- 1 1/2 कप कम
यसलाई कसरी बनाउने?
- कुकी आटा: सबै अवयवहरू हराउनुहोस्, आटा बाहेक, एक बिजुली मिक्सरसँग लगभग 3 मिनेटसम्म, मिल्दो नभएसम्म। आटा जोड्नुहोस्, एक समयमा एक कपमा मिलाएर, संयुक्त सम्म। 2-औउन्स स्कूप प्रयोग गरेर, वा गोल गरिएको चम्मचहरू प्रयोग गरेर, आटालाई अन-चिकेका कुकी पानाहरूमा छोड्नुहोस्। 350 F मा बेक, 10-12 मिनेटको लागि। राम्रो तरिकाले तार रैक मा।
- भरने: सबै अवयवहरूलाई बिजुली र चम्किलो नभएसम्म इलेक्ट्रोनिक मिक्सरसँग कमसँग संयुक्त र त्यसपछि उच्चमा लगभग 2-3 मिनेटसम्म हराउनुहोस्।
- एक पटक कुकी हलहरू ठिक भएपछि एकपटक ठीढे आधा र अर्को आधा सँग स्यान्डविच सिर्जना गर्न। राख्ने व्यक्तिलाई क्यान्सर पछाडि राख्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 372 |
| कुल मोटा | 24 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 21 मिलीग्राम |
| सोडियम | 217 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 39 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |