सम्पूर्ण लसुन बल्ब बहाली एक सजिलो र स्वादिष्ट तरीका हो, र मिठो, मुलायम लौरी अनगिनत तरिकाहरूमा प्रयोग गर्न सकिन्छ। भुटेको लसुन लौको मुख्य पाठ्यक्रमहरूको लागि ठूलो गार्निश हो, जस्तै भुना भयो चिकन, र पनि मेसिन र ड्रेसिङ र ससहरूमा थप्न सकिन्छ।
यी कोरेलीकृत लौंगको मजा लिनको लागि क्लासिक तरिका केवल क्रुडी रोटीमा फैलिएको छ, नमक छिटो छिटो र खाना खान्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 6 पुरा
- लसुन बल्ब (जसलाई सम्भव भएसम्मको आकारको नजिक)
- 2 चम्मच जैतून का तेल
- नमक स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- पूर्वोत्तर ओवन 375 एफ सम्म
- लसुनको सम्पूर्ण बल्ब यसको छेउमा घुमाउनुहोस्, र तेज चाकूको साथ, बल्बको शीर्ष 1 / तेस्रो काटी। शीर्ष (चिनो अन्त) कटौती गर्न निश्चित हुनुहोस्, र तल नहोस् (फ्लैट, मूल अन्त)।
- कटौती माथिको साथ प्रत्येक पुरा लसुनको पन्जाको टुक्रामा 8 इन्च चौकोरमा राख्नुहोस्। कटौतीको सतहमा एक चम्मचको जैतून का तेल बगाई र नमक सँग छिटो। पन्नी कोर्नुहोस् र लसुनको लिपि लम्नुहोस् (बल्ब चकलेट चुम्बन गर्दा लिपिबद्ध हुनेछ)।
- लसुन नरम र सुनको भूरी सम्म आकारको आधारमा 45-60 मिनेटको लागि एक पाक डिस र भुनामा राख्नुहोस्। पन्नीबाट हटाउनुहोस्, र सेवा गर्नुहोस्। निस्तारित जब लौंगले कागजको छालाबाट बाहिर पस्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 103 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 6 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 16 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 4 जी |
| प्रोटिन | 1 g |