यो सुन्दर सानो चकलेट कुकिलो हो कि पिक्स्ड लग र शानदार चकलेट स्वाद संग। सबैको मनपर्ने कुकी कसरी बनाउने भनेर हेर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 अन्डा
- 1/1/1 कप कपडा चिरानी
- 4 औंस unsweetened चकलेट (पिघल)
- 1/2 कप सब्जी तेल
- 2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 2 चम्मच वेनिला
- 2 कप
- सबै उद्देश्यको आटा
- 1/2 कप कन्फेक्शनर्स 'शिकारी (सिफ्ट)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रित कटोरामा, एक इलेक्ट्रोनिक मिक्सर प्रयोग गरी अण्डा, चकलेट, चकलेट, तेल, बेकिंग पाउडर, र मिश्रित सम्म वेनिलालाई हरायो। मिक्सरसँग धेरै आटा मारेर सम्भव होस्, त्यसपछि बाँकी आटामा हलचल।
- 2 घण्टाको लागि कुकी आटा ढाक्नुहोस् र ठोक्नुहोस्।
- 1-इन्च बलहरूमा कुकी आटा बनाउनुहोस्। सिफल्ट कन्फेक्शनरको शिरमा आटा बल रोल, राम्रो कोटिंग।
- अनग्रेड गरिएको कुकी पानाहरूमा लगभग 1 इन्च बाक्लोको कुकी आटा राख्नुहोस् र एक 375 एफ ओवनमा 8 देखि 10 मिनेटको लागि सेंकना राख्नुहोस्, जबसम्म उपस्थितिमा फटाएर राखिएको हुन्छ।
- कुकिलो तार तारमा ठिक गर्न ट्रान्सफर गर्नुहोस्। यदि चाहिएको छ भने अधिक कन्फेक्शनरको शकरसँग छिडाउनुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
मूंगफली मक्खन कचरा काट्ने-बाहिर
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 77 |
| कुल मोटा | 4 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 13 मिलीग्राम |
| सोडियम | 55 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |