नरम, सुख्खा, स्याउ-मिठाई च्यामिमिल यो सजिलै " हर्बल चाय " वोदका बनाएर वोडाका साथ उजागर गरिन्छ। यसलाई स्वाभाविक स्वादयुक्त वोदका सीधा प्रयास गर्नुहोस्, वा एक-एक-प्रकारको ककटेलको लागि लिटर रससँग मिश्रण गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 750 एमएल वोडका (उर्फ "एक पाँच")
- 6 स्तर चम्मच च्याम्पियन ब्लस
- O ptional:
- सरल सिरप (स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
- फनल प्रयोग गरेर, वोडका बोतलमा च्याम्मोइललाई मार्गदर्शन गर्नुहोस्। यदि आवश्यक भएमा, हल्का मसालाहरू पहिला कुच्याउन वा चन्च र बोतल मार्फत फिट गर्नको लागि एउटा काल्पनिक प्रयोग गर्नुहोस्।
- बोतल को टोप बदल्नुहोस् र राम्रो हिला।
- लगभग 12 घण्टाको लागि हिँड्नुहोस्, वा स्वाद गर्न।
- एक जुत्ता मेष स्ट्रिनेजर र अलग बोतल मा फनल को माध्यम ले मिश्रण डालो। यदि तपाइँ सरल सिरप थप्न योजना बनाउनुहुन्छ, ठूलो बोतल प्रयोग गर्नुहोस्। यदि चाहियो भने, पनीसेलोथसँग दोस्रो पटक फिल्टर गर्नुहोस्।
- च्यामोनियल फूलहरू खारेज गर्नुहोस्। वाडकामा सरल सिरप थप्नुहोस् यदि चाहियो।
- सीधा सेवा गर्नुहोस्, चट्टानहरूमा वा बढी जटिल ककटेलका लागि आधारको रूपमा।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 203 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |