जबकि यो वास्तव मा पारंपरिक अर्थ मा एक मैनहट्टन छैन, माइल हाई मैनहट्टन क्लासिक व्हिस्की ककटेल को एक धेरै स्पष्ट व्याख्या हो। यद्यपि त्यहाँ कुनै भर्मोउथ छैन र केवल व्हिस्कीमा आफ्नो नामकरण जस्तो देखिन्छ, यो सिर्फ आकर्षक छ।
नुस्खा धेरै सरल र सुन्दर छ। यसमा हामी भेनिला र नारंगी एक प्रीमियम बोरबोनमा थप्नुहोस्, त्यसपछि यसलाई एनिको सङ्केतको साथ समाप्त गर्नुहोस्। नतिजा एक गतिशील पेय हो जुन सानो हर्बल मसाले मीठापनको विपरीत हुन सक्छ।
यस चाल को चाल ऐनी रक्सी संग धेरै नाजुक हुनु पर्छ। केवल केहि ड्रपहरू गर्छन किनभने यो हामी प्राय: बिटर प्रयोग गर्ने तरिकामा धेरै पेय सम्बोधन गर्छ। धेरै अधिक एनिज जोड्न धेरै सजिलो छ, त्यसैले यसलाई ढिलो पार्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 भागहरू
- निर्माताको मार्क बोरबोन व्हिस्की
- 1 भाग
- वेनिला मदिरा
- 1 भाग
- ग्रैंड मार्निएर नारंगी लिकर
- 3 वा 4 बूँद
- एनिज-स्वादयुक्त तरकारी
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ककटेल शकरमा अवयवहरू बर्फबाट भरिए।
- राम्रो हुनुहोस् ।
- ठुलो ककटेल गिलासमा तनाव गर्नुहोस् ।
(Makers मार्क Bourbon व्हिस्की बाट पकाउनुहोस्)
एक महान माइल हाई मैनहट्टन बनाउन को लागि अधिक युक्तिहरु
Anise liqueurs को लागि धेरै छनौटहरू छन्। एक अनुपस्थिती वा यसको कुनै पनि विकल्पहरू र पर्नोड र जर्जियन्ट प्रयोग गर्न सक्थे दुवै उत्कृष्ट विकल्पहरू। त्यहाँ साम्बाका पनि छन् र यसले हल्का ऐना बनाउँछ जसले धेरै पेयहरू मनपर्छ।
वेनिला दिदि सँग धेरै विकल्पहरू छन्। गैलियोनो विनीला र बोल्स वनिल्ला दुवै राम्रो छन् र त्यहाँ केही ब्रान्डहरू छन् जुन वेनिला स्कन्च हुन्छन्। यदि तपाईं पेयको लागि थोडा अधिक सिथुथ थप्न चाहनुहुन्छ भने, Tuaca कोसिस गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 944 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 12 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 73 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |