बे पत्ती चाय को एक गर्म कप सान्त्वना हो - लगभग आर्योमेरेपी जस्तै। सुगन्धित पातहरूले तिनीहरूको सार छोडे र तपाईंलाई एक मसालेदार चाय दिन्छ कि तपाइँ एक दोस्रो कपको लागि फर्केर आउनुहुनेछ।
क्यारिबियनमा वृद्ध व्यक्तिहरूले विश्वास गर्छन् कि बे पाटा चाइनाले तपाईंको रक्तचापलाई कम गर्न, पाचन समस्याका साथ सहायता र सिरदर्दहरू पनि हटाउन सक्छ। क्यारिबियनमा लोक औषधि अझै जीवित छ। यी दावीहरू सत्य हुन् वा चाहे होइन, एक कुरा निश्चित छ, तपाइँ यो चायलाई माया गर्नुहुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 ठूलो ताजा
- पश्चिम भारतीय बे पत्ते
- 2 कप पानी
- चिया र दूध (वैकल्पिक)
यसलाई कसरी बनाउने?
- बे पातहरू र पानी एक बर्तन, आवरणमा थप्नुहोस्, र उच्च गर्मीमा फोडा ल्याउनुहोस्।
- 3 मिनेटको लागि उकालो लाग्नुहोस् त्यसपछि प्वाइन्टबाट हटाउनुहोस् र चाँडो 4 मिनेटको लागि चल्ने।
- तपाईंको स्वाद अनुरूप गर्न तनाव र पेस्ट गर्नुहोस्। दूध प्रयोग गर्दा, केवल सानो स्प्लाश प्रयोग गर्नुहोस्, किनकि धेरै दूधले चियाको स्वाद कमजोर पार्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 3 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |