दक्षिणीहरू आइमाईको चिया कहिल्यै टाढा छैन: गर्मी, पतन, सर्द र वसन्त यो रेस्टुरेन्टहरूमा आदेश दिएको छ र घरहरूमा बनाइयो - गेलोन! सामान्यतया साधारणतया सादा, मसँग वा कुकुरको साथमा, यो संस्करणले वेनिला र ताजा मिन्टको आनन्दित जोडी जोड्दछ, यसले वेनिलाबाट विशेष मिठोपन र टकसालबाट सानो टङ दिन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 चिया बैग
- 1 गैलन पानी
- 1 1/2 कप शर्करा (दाईदार)
- 2 कप टकसाल (ताजा, ढीला प्याका पातहरु, कटा कटा)
- 1 1/2 चम्मच वेनिला निकाल्नुहोस
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक गैलन साइज पिचरमा बारह चाँदीको प्याज राख्नुहोस्।
- लगभग 1 कोटा (4 कप) पानीको फोलो र चियाको थलोमा राख्नुहोस्। 20 मिनेटको लागि सेट गर्न अनुमति दिनुहोस्, त्यसपछि सबै चिया स्वाद निकाल्न को लागी बैगलाई पिचमा घुमाउनुहोस्।
- पिच भरेर एक गैलन पानीको साथमा पर्याप्त पानी थप्नुहोस्।
- वेनिला र टकसाल पातहरू थप्नुहोस् र कम से कम 15 मिनेटको लागि सेट गरौं।
- टकसाल पातहरू हटाउन वा पिचरमा राख्न सकिन्छ। धेरै बर्फमा सेवा गर्नुहोस्।
बोनस टिप: तपाईंले आफ्नो हातमा टकसाल पातहरू कुच्याउँदै तिनीहरूलाई तीव्र रूपमा टकसालको स्वाद छोड्नको लागि घुमाएर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 76 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 1 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |