टर्कीको लागि यो इंजेक्शन अनावश्यक धेरै स्वाद संग भरी छ। एक इंजेक्शन अचयन संग गुप्त बनाउन को लागी सुनिश्चित गर्न को लागी मज्जा को राम्रो तरिकाले मिश्रित छ र जडी बूटियों को बिना सुई को बिना सुई को फिट गर्न को लागि पर्याप्त ठीक हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/4 कप (60 एमएल) हल्का तेल
- 1/4 कप (60 एमएल) पानी
- 3 चम्मच (45 मिलीलीटर)
- Worcestershire सॉस
- 1 चम्मच (15 एमएल) नमक
- 2 चम्मच (10 एमएल) लसुन पाउडर
- 2 चम्मच (10 एमएल) प्याज पाउडर
- 1 चम्मच (5 मिलीलीटर) सूखे बे पत्ती टुक्राहरु
- 1 चम्मच (5 एमएल) सूखे थिम
- 1 चम्मच (5 एमएल) सूखे ऋषि
- 1 चम्मच (5 एमएल) पतले जमीन कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- बे पत्ते, थाइ, सागर एक मसाले वा कफी चक्कीमा र पाउडरमा पाउडर बनाउनुहोस्।
- Saucepan मा अवयवहरूको साथ बाँकी मसलाहरू मिलाउनुहोस्।
- पाँच मिनेटको लागि मध्यम तापक्रममा सिमाना गर्नुहोस्, प्रायः हिउँदिरहन्छ। यस समयमा नमक भंग गर्नुपर्छ। यदि होइन भने, मिश्रण 2 2 मिनेटको लागि मिश्रण गर्न।
- गर्मीबाट सस्यान हटाउनुहोस् र 10-15 मिनेटको लागि मिश्रण शांत दिनुहोस्।
- सिरिंज लोड गर्नुहोस् र छाला, जांघ र माटो मासुमा साईन ईन गर्नुहोस्। यो मौसममा फैलाउन केही पटक गर्नुहोस्। शीर्षमा माथि बुलबुले कुनै पनि मिश्रण सफा गर्नुहोस्। टर्कीको बाहिर सिजन र निर्देशित रूपमा पकाउनुहोस् ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 26 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 631 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |