टमाटरिएको टमाटर एक स्वादिष्ट साइड डिश हो, खासगरी जब बगैचा-ताजा टमाटर प्रचुर मात्रामा हुन्छन्।
यी टमाटर स्लाइसहरू बाक्लो ब्रेकक्राम र पेर्मेसन पनीरसँग टाढा छन्। पर्मेसान पनीरसँग टमाटर टमाटरियो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 मध्यम टमाटरहरू
- 1 चम्मच डिजोन सरस (आवश्यक अनुसार)
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- ground cayenne मिर्च
- 3 चम्मच मक्खन (पिघल)
- 1/4 कप
- रोटी क्रम्ब (ठीक, सूखा, र अनुभवी)
- 1/4 कप पर्मेसन पनीर (ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- टमाटरहरू आधामा काट्नुहोस् सरसफाइको साथ काटिएको पक्ष फैलाउनुहोस् र सानो नमक, काली मिर्च, र केनी मिर्चले स्वाद गर्न को लागी।
- गहिरो मक्खन, रोटीको टुक्रा र पिर्मेसन पनीर मिलाउनुहोस्।
- प्रत्येक टमाटर आधा को माथि चम्मच क्रम्ब मिश्रण।
- बिरुवामा राख्नुहोस् र कुखुरा खानुहोस् र टमाटरहरू निलम्बन नभएसम्म घुम्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 137 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 3 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 27 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 3 जी |