म चिकन को बारे मा रुचि को लचीलापन हो। यो सजिलै संग स्वादहरूमा फैलिएको छ र यसको साथ संयुक्त छ र यसैले हामी Coq au Vin, Sweet and Sour Chicken, Tandoori Chicken, and Chicken Fajitas फेला पार्छौं। गत वर्ष मेरो बुबा र मैले एक हप्तामा पहाडमा केबिनमा बिताए। मलाई थाहा थियो कि हामी स्टोव हुन्थ्यो, तर खाना पकाउने उपकरणको लागि मलाई थाहा छैन कि के हुनेछ उपलब्ध हुनेछ, त्यसैले मैले केही कुखुरा जाँच्ने, राम्रो कुकिलो किनेको थिएँ, र यो भोजनको योजना बनाई।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1/2 lb. अनावश्यक छालाहीन चिकन जांघ (1 इन्च घन)
- 2 चम्मच
- जैतून का तेल
- 2 लसुन लौह (पतला कटाई)
- 1 नुस्खा
- मोती मसाले मिश्रण
- 4
- हरियो प्याज (1/2 "मा लम्बाई)
- 8-10
- चेरी टमाटर (आधा मा कटौती)
- 1/4 कप दही
यसलाई कसरी बनाउने?
1. मध्यम ऊँची उचाई मा एक कुखुरा मा हीट तेल।2. मसाले जोड्नुहोस् र लगभग दुई मिनेटको लागि हलचल बनाउनुहोस्। यसले स्पाइस स्वादहरूलाई "ब्ल्याक गर्नुहोस्" दिन्छ।
3. सबै पक्षहरूमा चिकन र भूरा थप्नुहोस्; 7 - 8 मिनेट।
4. लसुन, प्याज र टमाटरमा हलचल र 1 मिनेट लामो खाना पकाउनुहोस्।
5. दही मा हलचल, गर्मी देखि हटाउनुहोस्, आवरण र 2 - 3 मिनेट को लागि आराम दिनुहोस्।
6. पिटामा स्टफ गर्नुहोस्। दुई पाटा हलहरु भर पर्छ।
नोट: Asparagus Vinaigrette यस संग एक राम्रो साइड डिश हो।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 684 |
| कुल मोटा | 32 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 16 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 99 मिलीग्राम |
| सोडियम | 165 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 64 g |
| आहार फाइबर | 14 जी |
| प्रोटिन | 44 जी |