यी मशरूम लियोन र लसुन मक्खनको रूपमा भरिन्छन्। यो बर्गरको लागि स्वादिष्ट शाकाहारी विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 12 ठूलो पोर्टोलोलो मशरूम
- 3 चम्मच मक्खन
- 3 चम्मच अतिरिक्त कुंवारी जैतून को तेल
- 1 चम्मच नींबू रस
- 3 लौंग लसुन (मुटु र खनिज)
- काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- मशरूम धुलाई; घाँस हटाउनुहोस् र मशरूम सेट गर्नुहोस्।
- स्टोभेटोप वा ग्रिलमा सससेनमा मक्खन, जैतून का तेल, नींबूको रस, लसुन र काली मिर्च सँगसँगै पिच्छे।
- धेरै ठूला मशरूमहरू आधामा काट्नुहोस् वा मोटी स्ट्रिप्समा काट्नुहोस्। सुकेको मक्खन र लसुन मिश्रण संग उदारता मशरूम ब्रश गर्नुहोस्।
- मध्यम कोइलमा एक आवरण ग्रिलमा, पोर्टोबेलो मशरूम स्टेम-साइडलाई लगभग 8 मिनेटसम्म ग्रिल गर्नुहोस्। 6 देखि 8 मिनेट लामोको लागि मशरूमको माथिल्लो भागलाई टर्न र ग्रिल गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 152 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 5 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 9 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 2 जी |