साटोमो बोरो वा कोको यम भनिन्छ। तिनीहरू प्राय: जापानी खाना पकाउँदा निमोनो व्यञ्जनको रूपमा सहज हुन्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 16 देखि 20 सानो सायोमोमो (टार जड), धोए र खुर्सानी
- 1 1/4 कप डशीको सूप स्टक
- 3 चम्मच।
- सोया सस
- 1 1/2 चम्मच। चीनी
- 2 चम्मच। मृत्यु
- 1 चम्मच। खातिर
यसलाई कसरी बनाउने?
- Satoimo एक ठूलो प्यानमा राख्नुहोस् र सातोमोमा कवर गर्न पर्याप्त पानी पान्नुहोस्।
- उच्च गर्मीमा फोडा ल्याउनुहोस् र मध्यमलाई मध्यममा बदल्नुहोस्।
- दोहोरो मिनेटको लागि उडाउनुहोस्। पानीमा उबलिएको सातोमोमा नाश गर्नुहोस्।
- ठूलो प्यानमा डुशी सूप स्टक, सोया सस, मृत्यु, शर्करा र खाजा राख्नुहोस्।
- सूपमा सातोमोमा थप्नुहोस्। सायोमोमा ड्रप-ढक्कन वा एल्युमिनियम पन्नीको पाना राख्नुहोस् र ढक्कनसँग लुगा राख्नुहोस्।
- मध्यम गर्मीमा फोडा ल्याउनुहोस्।
- नरम नभएसम्म 15 देखि 20 मिनेट सम्मको गर्मी कम गर्न र घुम्नुहोस्।
- ढक्कन हटाउनुहोस् र केही तरल घटाउनुहोस्, हल्का रूपमा मध्यम गर्मीमा पन मिलाएर।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 56 |
| कुल मोटा | 0 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 894 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 10 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 4 जी |