यो चिकन, पालक र पास्ता सलाद एक स्वादयुक्त मेयोनेज र नीबूको रस ड्रेसिंग संग ड्रेस गरिएको छ। यो गर्म गर्मीको दिनको लागि ठूलो मुख्य डिश सलाद हो।
यस स्वादिष्ट सलाद नुस्खाको लागि पकाएको खुट्टा कुखुरा, डिब्बाबंद चिकन, वा एक रोटिसरी चिकन प्रयोग गर्नुहोस्। नुस्खा अत्यन्त क्षमाशील छ, त्यसैले केहि चीजहरू परिवर्तन गर्नको लागी तपाईंको स्वाद अनुरूप गर्न को लागी महसुस गर्नुहोस्। स्पिनच अरुगुला वा शिशु केली संग प्रतिस्थापित गर्न सकिन्छ, र यदि तपाइँ प्रशंसक हुनुहुन्न भने प्याजलाई छोड्नेछ। टर्की वा दाँज्नुहोस् वा बज्जन प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस पास्ता (फ्युसिली, रोटीनी, आदि)
- 1 1/2 देखि 2 कप पातलो पातहरु
- 1/2 रातो काली मिर्च
- 12 अंगूर टमाटर (वा चेरी टमाटर, ढोका)
- 1/4 कप diced लाल प्याज
- 1 मध्यम क्लोव लसुन, पतला मिनी
- 2 कप काटा चिकन (पकाएको वा डिब्बा)
- 1 देखि 1/2 कप प्याज मेयोनेज
- 1 चम्मच सेतो शराब सिरका
- 2 चम्मच नींबू रस
- 1 चम्मच डिजोन वा मनपर्ने पेटू सरसफाइ
- 1/8 चम्मचको जमीन कालो मिर्च
- 1/2 चम्मच सूखे पारी तुरुन्त
- नमक, स्वाद गर्न
यसलाई कसरी बनाउने?
- प्याकेज निर्देशनहरू पछ्याउँदै पास्तालाई उबलते नमकीन पानीमा राख्नुहोस्; निकास र राम्रो कुल्ला। ठुलो ठुलो सेट गर्नुहोस्।
- त्यसोभए, पातको पातहरू खुवाउनका लागि खरायो र रातो काली मिर्च आधा घट्थ्यो।
- पालक, रातो काली मिर्च, टमाटर हाल्दा, प्याज, लसुन, र चिकन संग ठुलो र पकाएको पास्ता टाँस्नुहोस्।
- रक्सी सिरका, नीबूको काली, दाई, कालो मिर्च र तुरुन्तको साथ मेयोनेजको 1 कप मिलाउनुहोस्।
- पास्ता मिश्रण संग ड्रेसिङ मिश्रण टस गर्नुहोस्। थप आवश्यक मेयनेज थप गर्नुहोस्। स्वाद र नमक जोड्नुहोस्, आवश्यक भएमा।
- सबैभन्दा राम्रो स्वादको लागि समय प्रशोधन गर्नु कम्तिमा 2 घण्टाको लागि प्रशीतन।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1148 |
| कुल मोटा | 71 g |
| पागलिएको बोसो | 13 g |
| असंतृप्त फैट | 1 9 |
| कोलेस्ट्रॉल | 133 मिलीग्राम |
| सोडियम | 695 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 80 जी |
| आहार फाइबर | 11 जी |
| प्रोटिन | 50 g |