एक छिटो ग्रीड खाने को रहस्य छ? यसलाई पहिले रातो बनाउनुहोस्। यी पोर्क चपहरू राख्नुहोस् र अचम्मलाग्दो थलोमा राख्नुहोस् र फ्रिज गर्नुहोस्। अर्को दिन तपाईं ग्रिल लाई हल्काउन सक्नुहुन्छ र कम सलाखों संग सलाद को साथ राखन को लागी चिप्स तैयार गर्न सक्छन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 1 देखि 1/2 इन्च पोर्क रिब चोप्स
- 1/3 कप / 80 एमएल शहद
- 1/4 कप 6 एमएल प्याला सेतो शराब
- 1 लेमनको कास
- 3 चम्मच / 45 मिलीलीटर सोया सस
- 2-3 लौंग लसुन
- 1/2 चम्मच / 2.5 एमएल काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
1. हनी, नींबूको रस, सेतो शराब सोया सस, लसुन र काली मिर्च एकसाथ मिलाउनुहोस्। एक प्लास्टिकको थलोमा चपहरूसँग एकसाथ राख्नुहोस्, र रातभर फ्रिज गर्नुहोस्।
तपाईंको ग्रिलको केन्द्रमा कोइल वा ब्र्रिकेटहरूमा एल्युमीनियम पन्नीको भारी शुल्क टुक्रा राख्नुहोस्। Preheat। मज्जाले बचाउँछु।
3. ग्रिलमा पन्नीमाथि राखिएका ठाउँहरू राख्नुहोस् र माध्यममा ताप घटाउनुहोस्। 16-18 मिनेट वा आन्तरिक तापमान सम्म चप्सको सबैभन्दा ठूलो भाग 150 डिग्री एफ।
ग्रिलबाट हटाउनुहोस् र एल्युमीनियम पन्नीको साथ लिनुहोस्।
3. 2 मिनेटको लागि आरक्षित उर्वरमा उच्च उमिलोमा ल्याउनुहोस्, मध्यममा तापक्रम घटाउनुहोस् र 6-7 मिनेटको लागि उकालो। ग्रील्ड चोप्सहरूमा चटनीको सेवन गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 259 |
| कुल मोटा | 6 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 33 मिलीग्राम |
| सोडियम | 743 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 37 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 14 जी |