यो स्वादिष्ट नींबू फ्र्रोडिङ गाजर कोक वा ब्रेक केक को लागि एक उत्कृष्ट छनौट हो, वा यसलाई ठीले मसला cupcakes वा कद्दू केकमा प्रयोग गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 8 औंस क्रीम पनीर
- 4 चम्मच मक्खन (नरम)
- 1 चम्मच नींबू घेरा (पतला ग्रेटेड)
- 2 चम्मच नींबू रस (ताजा)
- 1 चम्मच नींबू निकासी
- 1/2 चम्मच
- भेनि निकाल्नुहोस
- 3 1/2 कप कन्फेक्शनर्सको शर्करा (वा बढी, आवश्यक अनुसार)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो मिश्रित कटोरा मा एक इलेक्ट्रिक मिक्सर संग, रोशनी र भोक सम्म सम्म मक्खन संग क्रीम पनीर को हरायो।
- नींबू घेरा, नींबूको रस र स्वादमा हराउनुहोस्।
- कन्फेक्शनरको चिनीको 3 1/2 कपमा ढिलो भयो। उच्च गतिमा बढाउनुहोस् र सुचारु र चम्किलोसम्म नपट्नुहोस्।
- थप कन्फेक्शनर्सको शाइन थप गर्नुहोस्, यदि स्थिरता फैलाउन आवश्यक छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 119 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 15 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |