यो स्वादिष्ट प्रेमी सानो सानो पेनकेक्स ताजा कटा हुआ लोच र पिर्मेसन पनीर संग बनाइन्छ, साथै अतिरिक्त स्वाद को लागि केहि ताजा या सूखे तुलसी संग।
योजना बनाउन एक घन्टा वा दुई को लागी कटाएको लोक्चिन नाली सकेसम्म सम्भव निकास हटाउन को लागी।
यो जुचिन तयार गर्न एक राम्रो तरिका हो, र यो सानो रोटी र मफिनबाट राम्रो परिवर्तन हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3 मध्यम ज्यूसिनी (कटाई, लगभग 3 कप)
- 1 चम्मच नमक
- 3 ठूला अण्डाहरू
- 3/4 कप पर्मेसन पनीर (राम्रो गुणवत्ता ग्रिड)
- 1 चम्मच सूखे पखाली तुलसी (या लगभग 3 चम्मच पतली कटा ताजा तुलसी)
- 3 चिसो चप्पल
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 2 चम्मच मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
टुक्रा टुक्रा टुक्रा राखेर एक कलरानमा राख्नु र नमक संग मिश्रण गर्नुहोस्। आवरण गर्नुहोस् र लगभग 1 घण्टाको लागि निकास दिनुहोस्। लामो समयको लागि ड्रेडिङ गर्दा फ्रिज गर्नुहोस्।
एक मक्खन कटोरा मा, कटा अण्डा, पनीर, तुलसी, आटा र काली मिर्च संग कटे भएका टुक्राहरु लाई मिलाउनुहोस्।
ठूलो चिसोमा वा चिसोमा मध्यम तापक्रममा केही चम्मच मक्खनलाई हिउँनुहोस्। प्रत्येक पेनकेकको लागि स्किलेटमा जचिन ब्याटर को केहि चम्मच चम्मच र तल खरानी सम्म कुकुर।
अर्को तिर खानुहोस् र कुकिलो सम्म पकाउनुहोस्।
सालसा, एक savory डुबकी, या चिली चटनी संग एक एपटेकरको रूपमा सेवा गर्नुहोस्। वा ग्रील्ड मासु वा कुखुराको साथ एक साइड डिशको रूपमा लोचेक पेनकेक्सको सेवा गर्नुहोस्।
साइजमा निर्भर गर्दछ, 8 देखि 12 पेनकेक्स बनाउँछ।
सुझावहरू र परिवर्तनहरू
- जुचिनको साथ मिश्रणमा 1 देखि 2 चम्मच प्याज प्याज जोड्नुहोस्।
- 1 देखि 2 चम्मचहरु लाई पतला मिनिल्ड हरी प्याज को बल्लेबाज मा जोडें।
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 112 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 85 मिलीग्राम |
| सोडियम | 247 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 6 g |