यो sauteed zucchini नुस्खा एक सरल उदाहरण हो कसरी सरल खाना तयार स्वादिष्ट हुन सक्छ।
सबै जुचिन व्यंजनहरु संग को रूप मा, सटटेड ज्यूसिनी सर्वोत्तम स्वाद हुन्छ जब ताजा ज्यूसिनी मौसम मा हुन्छ। नुनमा नबिर्सनुहोस्। साल्टले स्वादको स्वाद बाहिर ल्याउँछ, विशेष गरी अन्यथा झन्झन्झटमा फ्याँकिएको जस्तै।
Miss Miss: Zucchini Recipes, You Must Try
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 Tbsp। जैतून का तेल
- 2 एलबीएस। जक्रिनी, राउन्ड मा कटाई, लगभग 1/4 इन्च मोटी
- 1/4 टस्पेस। लसुन पाउडर
- 1 चम्मच। कोसर नमक
- 1/2 tsp। ताजा जमीन कालो मिर्च
- 1/4 कप ग्रेटेड
- पिर्मेस पनीर
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो स्किलेटमा जैतूनको तेललाई मध्यम-ऊँची गर्मीमा गरम गर्नुहोस्।
- जुचिन, लसुन पाउडर, नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- कुक, कहिलेकाहीँ घिमिरे सम्म, झुकुरी कुरकुरा-निदान हुन्छ।
- टाँस्नुहोस्, र सिजनहरू समायोजन गर्नुहोस् (आवश्यक भएमा बढी नमक र काली मिर्च थप गर्नुहोस्)।
- पर्मेसन पनीरसँग छिराउनुहोस्। अर्को 30 सेकेन्ड वा कुकिलो कुकुर, जब सम्म पनीर पिउँदो हुन्छ। गर्मीबाट हटाउनुहोस् र तुरुन्तै सेवा गर्नुहोस्।
4 सर्भर बनाउँछ।
प्रति सेवा: 106 कैलोरी, 8 जी वोसो (2 जी संतृप्त वसा), 4 मिलीग्राम कोलेस्ट्रॉल, 6 जी कार्बोहाइड्रेट, 682 मिलीग्राम सोडियम, 2 जी फाइबर, 4 जी प्रोटीन, 7% भिटामिन ए, 46% भिटामिन सी, 9% क्याल्सियम, 4% फलाम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 121 |
| कुल मोटा | 9 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 4 मिलीग्राम |
| सोडियम | 692 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 5 g |