ओवन फ्रिस्ड लिल्कनीको एक बम्पर फसलको आनन्द लिने एक स्वादिष्ट तरीका हो, र यो जुचिन डिश चिकन देखि माछाबाट बर्गर सम्म सबै चीज संग राम्रो हुन्छ। ब्रेडक्रत्र र पेर्मेसन पनीर कोटिंग अतिरिक्त स्वाद जोड्छ र पकवान खाना बनाउन सजिलो बनाउँछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 मध्यम ज्यूसिनी
- 2 चम्मच जैतून को तेल, विभाजित
- 1 ठूलो अन्डा
- 1/2 कप प्याङ्को रोटी क्रिम या नियमित रोटी क्रमांक
- 1/2 वटा कप ग्रेटेड पिर्मेसन पनीर
- 1/2 चम्मच
- कोसर नमक
- 1/2 चम्मच सूखे तुलसी
- 1/2 चम्मच ताजा मैदान काली मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
- Preheat ओवन 425 एफ।
- धुलो, ट्रिम र टुक्रा जक्रको 1/2-इन्च-मोटो राउन्डमा।
- ब्रेकले एक पाक पाना माथि जैतूनको तेलको चम्मच समान कोटमा। छुट्याइएको।
- सानो कटोरामा अण्डालाई हराउनुहोस्।
- रोटी रोटी एक उकालो डिशमा बाहिर निस्कन्छ। हलम पर्मेसन पनीर, नमक, तुलसी , र काली मिर्चको ब्रेडमा।
- 5 देखि 6 जचिन स्लाइसहरूमा हराएको अन्डामा डुबाउनुहोस्। Breadcrumb मिश्रण मा हस्तांतरण, दुवै कोट मा कोट को लागि दबाएँ। थप बन्द गर्नुहोस् र तयार पाक पानामा राख्नुहोस्।
- बाँकी राखिएको स्लाइसहरू साथ दोहोर्याउनुहोस्।
- ब्रेकजल बिरुवामा जैतून का तेल बाँकी छ।
- 8 मिनेट पहिले सेनेटेड ओवनमा लिनुहोस्। भाषाहरू प्रयोग गरेर, जुक्चिनलाई घुमाउनुहोस् र अर्को पक्ष खतरनाक हुन्छ। सुनको खैरो नभई 5 देखि 7 मिनेट बान्नुहोस्।
प्रति सेवा (6 मा आधारित): 127 क्यालोरी, 7 जी वोसो (2 जी संतृप्त वसा), 5 जी कोलेस्ट्रॉल, 13 जी कार्बोहाइड्रेट, 2 जी फाइबर, 6 जी प्रोटीन, 7% भिटामिन ए, 38% भिटामिन सी, 12% क्याल्सियम , 6% फलाम
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 130 |
| कुल मोटा | 8 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 117 मिलीग्राम |
| सोडियम | 338 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 7 g |