यी स्यान्डविचहरू छिटो र तयार गर्न सजिलो र सजिलो हुन्छन् र तिनीहरूले coleslaw वा टाउको सलाद संग एक शानदार भोजन बनाउन वा एक tailgating घटना संग लिनुहोस्। Chipotle मेयोनेज , एक श्रीराचा मेयोनेज मिश्रण , वा भाडा शैली तितली ड्रेसिंग संग स्यान्डविचहरु को गर्म वा चिसो को सेवा गर्नुहोस।
पतली चिकन काट्ने किन्नुहोस् वा प्रत्येक कुखुरीको छालामा आधा क्षैतिज रूपमा दुई कप्लेटहरू बनाउनुहोस्। यदि चिकन छाती हलहरू एकदम सानो हुन्छन् भने तिनीहरूलाई तीव्र मोटाईमा सजिलै पण्डित गर्नुहोस्। हल्का संस्करणको लागि स्यान्डविचमा ओवन तलामा चिकन छातीहरू प्रयोग गर्दछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड चिकन स्तन हल (बेकार)
- 1 कप तितली
- 2 चम्मच क्रियोल सिजन
- नमक स्वाद
- काली मिर्चको स्वाद
- 1/1/1/2 कप
- 4 देखि 8 लेट पत्ति
- 4 स्यान्डविच buns, hoagie रोल्स, वा मिनी baguettes
- वैकल्पिक: मेयोनेज, तितली ड्रेसिंग, श्रीरिचा मेयोनेज, वा ड्रेसिंग ड्रेसिंग
यसलाई कसरी बनाउने?
- पतली स्लाइसहरूमा चिकन सेतोहरू तेर्सो राख्नुहोस्, वा पतली स्ट्रिप्समा टुक्रा गर्नुहोस्। एक खाना भण्डारण बैगमा राख्नुहोस्। तितली र क्रियो सीजन जोड्नुहोस् र कम से कम 4 घण्टाको लागि फ्रिज गर्नुहोस्।
- अँध्यारो, उल्लो कटोरामा आटा राख्नुहोस्।
- तितली अर्कै देखि चिकन टुक्राहरू हटाउनुहोस्, थप हिँड्दै। नमक र ताजा जमीन काली मिर्च संग छिटो।
- गहिरो फ्राइङ प्यानमा 325 डिग्री एफ को तेलको 1/2 इन्च को ताप।
- माटोमा सिमेन्ट चिकन टुक्राहरू तान्नुहोस् र बिचमा बिचमा बिचमा 5 देखि 6 मिनेटको लागि आउँनुहोस् वा जब सम्म पकाउनु पर्छ, दुबै तिर लाग्नु पर्छ। बाँकी टुक्राहरू फ्रिज गर्दा पेपर तौलिया लिने प्लाटरमा स्थानान्तरण गर्नुहोस्।
- लेफ्टस-लिङ्क रोलहरूमा चिकन (तातो वा चिसो) व्यवस्थित गर्नुहोस् र मेयोनेजको साथमा, तितली ड्रेसिंग, श्रीरिचा मेयोनेज वा अन्य ड्रेसिंग।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 661 |
| कुल मोटा | 37 g |
| पागलिएको बोसो | 14 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 175 मिलीग्राम |
| सोडियम | 694 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 22 जी |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 58 g |