अण्डा र भापबाट खुवाइएको छ, जसले उनीहरूलाई नमीको बीचमा छोडिदिन्छ र एक कठिन, खरगोशको कुखुरा, छातीको चिसो, सानो रोटी। यो पपअप गर्ने विधिले 6 मानक popovers बनाउँछ। आठ साना popovers को लागि, तिनीहरूलाई greased मफिन कप मा पकाउनुहोस् .यो पनीर संग बनाइन्छ, र ब्याटर अग्रिम तयार हुन सक्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 अण्डा (कोठाको तापमान)
- 1 कप दूध (कोठाको तापमान)
- 1 कप सबै उद्देश्यको आटा
- 1/4 चम्मच नुन
यसलाई कसरी बनाउने?
- अग्रिम गर्न, ब्याट्री तयार पार्नुहोस्, कटोरा कडा रूपमा राख्नुहोस्, र रातभर फ्रिज गर्नुहोस्। ब्याट्टर पाक गर्नुअघि कोठाको कोठामा आउन दिनुहोस्।
- ओवनमा 425 एफ सम्म उचाल्नुहोस्। जेठो उजुरी छ (6-औउन्स) क्यानर्डर कप, ती भारी पकाउने पानामा व्यवस्थित गर्नुहोस्, र पहिला ओवनमा गर्मी। वैकल्पिक रूपमा, पपभर प्यान वा विशेषता पॉपओभर कप प्रयोग गर्नुहोस्।
- एक सानो मिश्रण कटोरा मा, दूध संग whisk अंडे; आटा र नुन जोड्नुहोस्। ब्याटेर सुचारु नभएसम्म मिश्रणलाई हराउनुहोस्।
- ओवनबाट पूर्वेटेड बेकिंग कप हटाउनुहोस् र तुरुन्तै ब्याट्रीलाई कपमा राख्नुहोस्। तिनीहरूलाई लगभग आधा भरियो।
- 35 देखि 45 मिनेटसम्म 425 एफ मा बेक गर्नुहोस्। ओवनबाट हटाउनुहोस्, प्रत्येक पपभरलाई भाप भाग्ने अनुमति दिनुहोस् र तातो सेवा गर्नुहोस्।
पनीर परिवर्तन
- पनीर Popovers: पनीर popovers को लागि, कटाई पहिले देखि कटा हुआ sharp cheddar पनीर या gruyere संग छिड़काएँ।
- प्रत्येक प्याकको लागि लगभग 1/2 चम्मच चर्को प्रयोग गरी उकालो रूपमा पाकहरू प्याज गर्नुहोस्।
- पकाउने पहिलो 20 देखि 25 मिनेटको समयमा ओवन ढोका खोल्नुहोस्।
थप पेस्ट्री व्यञ्जनहरू
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 119 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 74 मिलीग्राम |
| सोडियम | 27 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 13 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 5 g |