सब्जियों को यो शुभ अनुभवी संयोजन तैयार गर्न को लागी आसान छ। ग्रील्ड, भुना भयो, वा बिरोध मासु, माछा, वा कुखुराको साथ यो राम्रो-अनुभवी साइड डिश सेवा गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 मध्यम बैगन
- 1 चम्मच नमक
- 2 देखि 3 चम्मच जैतून को तेल
- 4 लौह लसुन (कोमल कटाई)
- 1 मध्यम प्याज (हल र पतला कटाई)
- 2 डिब्बे टमाटरहरू घटेको (14.5 औंस प्रत्येक, रस संग)
- 1 देखि 1/1 कप कप कीली काली मिर्च (रातो, पहेँलो र हरियो, 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्)
- 1/2 कप ताजा तुलसी (कोटो कटाई, लगभग 12 ठूला पातहरु)
- 1/4 चम्मच काली मिर्च
- ड्यास अयगानो (सूखे)
- 3 सानो जक्रिनी
- वैकल्पिक: पिर्मेस पनीर (ताजा कटाई)
यसलाई कसरी बनाउने?
- खुट्टा उज्यालोपन र 1 इन्च घनमा काट्नुहोस्; एक कलरानमा राख्नु र नमक संग छिराउनुहोस्। सिंकमा खडा गर्न लगभग 20 देखि 30 मिनेटसम्म उभिए।
- एक ठूलो ससनी वा डच ओवनमा, गर्मीको तापक्रममा तातो जैतून का तेल। प्याज र लसुन थप्नुहोस्। प्याज सम्म प्याज सम्म निविदा हुन्छ। टमाटर, घण्टी मिर्च, तुलसी, मरिच र अयगानो जोड्नुहोस्।
- आवरण र उकालो, कहिलेकाहीँ हिउँदो 20 मिनेटको लागि।
- जुचिन र बैगुन जोड्नुहोस्; कवर गर्नुहोस् र 10-15 मिनेटको लागि सिम्मरिंग जारी राख्नुहोस् जबसम्म सब्जहरू निविदा हुन्छन्। टाँस्नुहोस् र नमक जोड्नुहोस् भने आवश्यक छ।
ताजा चाहिएको पर्मेस पनीर संग सेवा गर्नुहोस्, यदि चाहियो।
तपाईं पनि मन पर्छ
टमाटर र मिर्चको साथ Zucchini क्रियोल
Zucchini र ग्रीष्म स्क्वैश पुलाव
टमाटरको साथ धीमी सिम्मेक्ड ज्यूचिनी
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 174 |
| कुल मोटा | 7 g |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 4 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 22 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 27 जी |
| आहार फाइबर | 9 जी |
| प्रोटिन | 6 g |