बीटका साथ यो चकलेट घोडाको लागि नुकाउने कछुआको नुस्खा नुस्खा पोलिशमा चक्कु (चेक-वाह) भनिन्छ।
घोडार्दी रूट पूर्वी यूरोपको न्यानो क्लिमरको जन्मदिन हो, र केहि भन्छन् एशिया, र यो विश्वव्यापी व्यञ्जनहरूमा देखिन्छ।
पोलिश मा सादा ग्रित घोडाहरु लाई चिजजान (ZAHN) भनिन्छ। ग्रीड बीटहरू प्राय: रङको लागि थपिन्छन्।
Šikła पोलिश सॉसेज र हैम को लागि एकदम सही संगति छ र ईस्टर समय मा एक अनिवार्य मसाला छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 चम्मच सेतो
- सिरका
- 1 चम्मच ब्राउन शुगर
- 2 कप घर बनाइयो (वा घोडामा खरिद गरिएको)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 पाउन्ड बीट (पकाएको, पेइल, ठुलो, र ग्रेटेड) वा 1 9-औंसले पाना तयार पारेको छ (घटेको र ग्रेटेड)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक ठूलो कटोरी मा, संयुक्त सम्म सम्म सिरका, खैरोशियन शर्करा, घोडामालाश र नमक सँगसँगै मिलाउनुहोस्।
- बीटहरू थप्नुहोस् र राम्ररी मिश्रण गर्नुहोस्।
- स्वच्छ स्टेरलाइज जारहरूमा प्याक गर्नुहोस् र 2 हप्तासम्म प्रशोधन गरिएको भण्डार।
- तातो वा चिसो सेवा गर्नुहोस्, तापनि चिसो अधिक पारंपरिक छ।
त्यसोभए साँच्चिकै क्यामेन्ट हो?
अधिकतर मान्छेलाई थाहा छ कि सरसफाइ, केचअप, मेयोनेज, सलाद ड्रेसिंग, सोया सस, बारबेक्यू चटनी, रेशम, नमक र कालो मिर्चहरू।
सामान्यतया मसलाहरू आफ्नै मा खाएको छैन। तिनीहरूको उद्देश्य स्वाद बढाउन वा खानाको लागि नयाँ विपरित स्वादिष्ट परिचय गर्न पनि हो। कहिलेकाहीँ तिनीहरू एक डिशको अवयवमा सामेल छन् र कहिलेकाहीँ तिनीहरू पकाएको डिश संगसँगै सेवा गर्छन्।
त्यहाँ विभिन्न प्रकारका मसलाहरू छन् जसमा त्यहाँ खानेकुराहरू छन् र तिनीहरू प्रायः निश्चित व्यञ्जनहरूमा जोडिएको हुन्छन्।
एक राम्रो तरिकाले प्यान्ट्री पैंटमा कम्तीमा, बारबेक्यू सस, क्याप्टर, चिनी पेस्ट वा पाउडर, चटनी, होईसिन चटनी, सोया सस, हनी, हर्सरडीश, केचअप, मेपल सिरप, मर्मलडेस, गुलाबी, मसाले, तेल, जैतून, अचार, साल्सा, सिरका, र वर्कसेर्सहायर सॉस।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 83 |
| कुल मोटा | 1 g |
| पागलिएको बोसो | 0 g |
| असंतृप्त फैट | 0 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 664 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 20 जी |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 2 जी |