यो सजिलो ग्रिल बैग्लेट थोडा बाल्लमिक सिरका, जडी बूटी र जैतून का तेल संग स्वाद गरिन्छ। यो ग्रील्ड बैंगनको लागि कुनै नुहाउने विधि हो। मौसमहरू फरक गर्न नि: शुल्क लाग्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 ठूलो बैजनी
- 3 चम्मचहरू
- अतिरिक्त कुंवारी जैतून का तेल
- 2 चम्मच balsamic सिरका
- 2 लौंग लसुन, धेरै पतला मिनी
- 1 थम्बनेल प्रत्येक थिम, तुलसी, डिल, र अयगेगो (ताजा वा सूखे)
यसलाई कसरी बनाउने?
- ग्रिललाई मध्यम-उच्चमा हिउँनुहोस्
- जब ग्रिल तातो हुन्छ, लगभग 1/2 इन्च मोटाई को लागी बिरुवाको टुक्रा बनाउनुहोस्।
- एक सानो कटोरामा, बिस्कुट जैतून को तेल, balsamic सिरका, लहसुन, जडी बूटी, नमक, र काली मिर्च एक साथ। तेल र सिरका मिश्रण संग बैग्लस को दुवै पक्षहरु ब्रश।
- हट पूर्वगित ग्रिलमा जगेडा राख्नुहोस्।
- लगभग 10 देखि 15 मिनेटसम्म बैगिल ग्रिल गर्नुहोस्, कहिलेकाहीँ घुमाउन र बर्खास्त हुन्छ।
ग्रील्ड माटोलोफ संग देखाइएको छ
तपाईं पनि मन पर्छ
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 176 |
| कुल मोटा | 11 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 9 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 |
| आहार फाइबर | 5 g |
| प्रोटिन | 4 जी |