यो आलु सलाद सरल हुन सक्छ, तर स्वादमा छोटो हुँदैन। सलाद फिंगरिंग आलु र ककड़ी र अजमेरको टुक्राहरु संग बनाइन्छ। हार्ड उबलाएको अण्डा र रातो प्याज मिक्समा स्वादिष्ट खट्टा क्रीम र मेयोनेज ड्रेसिङ संग फेंकिएको छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 1/2 पाउन्ड औंला लगाउने आलु, खिसो र 1 इन्च टुक्रामा काट्नुहोस्
- 4 ठूलो
- कडा मेहनत अण्डा
- 1/2 कप पतला कटो प्याज काटियो
- 1/2 कप diced अजवाइन
- 1 मध्यम ककड़ी
- 1/2 कप खट्टा क्रीम
- 3/4 कप मेयोनेज (वा बढी, को रूप मा नमी को लागि आवश्यक)
- 1/4 चम्मच जमीन कालो मिर्च
- 3/4 चम्मच नुन, वा स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- आलुलाई एक माध्यम सससेन मा राख्नुहोस् र पानी संग आवरण गर्नुहोस्। एक फोडा ल्याउन, लगभग 15 मिनेटको लागि गर्मी, आवरण, र सिम्मर कम गर्नुहोस्, वा आलुको काँटा काँटा झुकाव हो जब सम्म। निकास र ठिक गरौं।
- मेहनती अण्डाहरूलाई काट्नुहोस् र तिनीहरूलाई ठूलो सेवारत कटोरामा राख्नुहोस्।
- अण्डामा कातो रातो प्याज र अजमेर जोड्नुहोस्।
- ककड़ी खुट्टा पार्नुहोस् र यसलाई हल्का आधा भागमा काट्नुहोस्। एक चम्मचको साथ बीउ बाहिर स्क्रैप गर्नुहोस् र त्यसपछि ककड़ी पाल्नुहोस। सब्ज र अन्डाको साथ कटोरामा diced ककड़ी थप्नुहोस्।
- ठुलो आलु कटोरामा जोड्नुहोस् र सजिलै संग सामग्री को संयोजन गर्न ट्रेस गर्नुहोस्।
- अर्को कटोरामा, खट्टा क्रीम, 3/4 कप मेयोनेज, र नुन र काली मिर्च जोड्नुहोस्। मिश्रण गर्न हल
- आलु मिश्रण को लागि ड्रेसिंग मिश्रण जोड्नुहोस र धीरे हलचल गर्न हल। थप आवश्यक मेयनेज थप गर्नुहोस्।
विविधताहरू
- असाधारण रंगको लागि, केही टुक्रा भएको गाजर वा पतला कटा रातो काली मिर्चले सलादमा थप्नुहोस्।
- एक चम्मच वा सुत्ने दुईवटा रेशमले टंगनी स्वाद थप्न सक्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 287 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 130 मिलीग्राम |
| सोडियम | 410 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 18 जी |
| आहार फाइबर | 2 जी |
| प्रोटिन | 6 g |