Tahdig एक फारसी चावल डिश हो कि बिल्कुल स्वादिष्ट छ! यो चावलको चावल हो जुन चावल कुकर पछि प्यान को तल मा पाइन्छ। यो एक्लै सेवा गरिन्छ वा स्टस्टहरू र अन्य व्यंजनहरूसँग।
यो नुस्खाको लागि, म चावल पकाउने चावल स्टामर प्रयोग गर्न चाहन्छु - चावलको माध्यमबाट कसरी सिर्जना गर्ने निर्देशकहरूको पालना गर्नुहोस्। केहि पानी वा चावल को प्रयोग गर्न को लागी भिन्न हुन्छ। तथापि, तपाईं निश्चित रूप देखि स्टोभेटो मा चावल पकड सकते हो। मलाई चाँही चाँही कसरी स्टीमरमा अलग हुन्छ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप नुहाउने चावल ( बासमती, जैमीन, वा सेतो - तपाईंको छनौट)
- 4 कप पानी
- 1/2 चम्मच नुन
- 3 चम्मचहरू
- जैतून का तेल वा अज्ञात मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- सससिनमा चावल र पानी मिलाउनुहोस् र फोडा ल्याउनुहोस्। मध्यम-कममा गर्मी घटाउनुहोस्, नमक जोड्नुहोस् र हलचल। 20 मिनेट वा चावल सम्पन्न नभएसम्म सिंक गर्न अनुमति दिनुहोस्।
- एक फ्राइकिङ्ग वा पटक्कै मा, मध्यम गर्मीमा उष्ण जैतून का तेल। प्यान को तल र तल कोट को लागी सुनिश्चित गर्नुहोस। पकाएको चावल जोड्नुहोस् र "माश" यसलाई चम्किलो बनाइदिनुहोस्, यो सुनिश्चित गर्नुहोस् कि यो सम्पूर्ण प्यानमा फैलिएको छ। मध्यम गर्मीमा लगभग 15-20 मिनेटको लागि पकाउनुहोस् र जब सम्म तपाइँ यसलाई सुन्नुहोस् र ठोक्नुहोस्।
- एकपटक चावल गरेपछि, ढक्कन हटाउनुहोस् र सावधानीपूर्वक फ्लिप चावलमा सेवा लिनुहोस्, यसैले क्रस्ट चावल शीर्षमा छ। चावलमा खैरो, काली चावलको मोटो तह हुनुपर्छ। तुरुन्त सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1273 |
| कुल मोटा | 47 g |
| पागलिएको बोसो | 7 g |
| असंतृप्त फैट | 32 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 30 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 9 3 जी |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 1 9 |