यी टुसिलसहरू आफैलाई ताजा बनाउनुहोस् र फरक पार्नुहोस्! यी घरको चिसो चिसो आलु हो, केही मेक्सिकन व्यंजनहरू जस्ता मकै होइनन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 कप
- आटा
- 1/4 कप
- छोटो पार्नुहोस् (वा लर्ड - तपाईले मक्खन वा ठुलो सब्जी कम गर्न सक्नुहुनेछ)
- 1/2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच बेकिंग पाउडर
- 1 कप पानी (तातो)
यसलाई कसरी बनाउने?
- एक पेस्ट्री ब्लेंडर या एक कांटा को पछि, मिश्रण को आटा, बेकिंग पाउडर, नमक, र छोटा, जब सम्म यो मोटे भोज जस्तो देखिन्छ।
- जब राम्ररी राम्रो हुन्छ, नरम आटा रूपहरु सम्म पानी को धीरे धीरे जोड्नुहोस। आवश्यक रूपमा थप न्यानो पानी थप्नुहोस्।
- 5 मिनेटको लागि घने।
- सानो चिसिलासका लागि 12 वटा भागहरू र 6 9 वटा ठूला तुलसीका लागि विभाजित गर्नुहोस्। मध्यम तापक्रममा असाध्यै गहिरो खालान् ।
- प्रत्येक गोल को आटा बाहिर एक गोल आकार मा, लगभग रोल गर्नुहोस्। 1/8 इन्च मोटी।
- हरियाटोमा प्रत्येक कच्चा अष्टकिलालाई राख्नुहोस् र प्रत्येक छेउमा लगभग 1 मिनेटको लागि पकाउनुहोस्। यदि यो सबै भन्दा कम puffs, तपाईं भित्री क्षेत्रमा भ्याल पकाउन भाप जारी गर्न सक्नुहुन्छ। यसलाई कुक नपुग्नुहोस् यो लामो समय सम्म आउँदैन।
- एक तौलिया संग कवर प्लेट मा हास्य र स्थान बाट हटाउनुहोस्। तौलिया किनाराहरूको प्रयोग गर्दा तुर्किलाहरू टाँस्न को लागी तिनीहरूलाई तातो बनाइदिनुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 72 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 मिलीग्राम |
| सोडियम | 138 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 5 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |