गुलाबी सॉस, स्पेनिश मा सल्सा रोसा को रुपमा चिनिन्छ, ठुलो बोउउस्टाइन वा कुनै शेलफिश सँग पहिलो कोर्सको रूपमा सेवा गरिन्छ। यो सॉस क्रीम र मात्र थोडा मिठो छ, तर ट्याबोसो ससबाट थोपाको थोपा संग। यो ककटेल सस को स्पेनिश संस्करण जस्तै छ, तर क्रीमियर।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप मेयोनेज
- 1/4 कप
- बिरालोपन
- 1 tbsp।
- ब्रान्ड
- Tabasco sauce को 3 देखि 4 बूँद
- 1 tbsp। कागतीको रस
- नमस्कार स्वाद
यसलाई कसरी बनाउने?
- सबै अवयवहरूलाई एक मिश्रण कटोरामा थप्नुहोस् र सुचारु र मलाई मलाई नभएसम्म तार वा तार व्हिस्कसँग मिश्रण गर्नुहोस्।
- थप Tabasco सस र नमक स्वाद थप्नुहोस्।
- कटोरामा सेवा गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 312 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 5 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 17 मिलीग्राम |
| सोडियम | 481 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 8 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |