यो cholent kugel किशोके जस्तै देखिन्छ र स्वाद, तर यसले आटा, तेल, प्याज र मसाले समावेश गर्दछ। केवल अवयवहरू मिश्रण गर्नुहोस्, ढोकाको रूपमा बनाउनुहोस्, र हट कोलोन्टको शीर्षमा राख्नुहोस्। यो कुगलले कोलोनको स्वादलाई अवशोषित गर्नेछ, र बच्चाहरू सेकेण्डका लागि सोध्नेछन्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 मध्यम प्याज
- 2 कप आउँ (सम्पूर्ण गेहूं)
- 1 tablespoon paprika
- 2 चम्मच नुन
- 1/2 चम्मच मिर्च
- 3/4 कप तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
1. प्याज प्याज।
2. आफ्नो हातहरू प्रयोग गरेर आटा, पेप्रिका, नमक र काली मिर्चसँग प्याज मिलाउनुहोस्।
3. आफ्नो हात प्रयोग गरेर, तेललाई जोड्नुहोस् जबसम्म कुगेल नरम हुन्छ कि यो एक खाडीमा बनाइन्छ।
4. जब cholent तातो हो, कुगेल cholent को माथि राख्नुहोस् र त्यसपछि कडा रूपमा कवर। कुगेलले कम घण्टामा थोरै घोरमा कुकुरसँग खाना पकाउँदछ वा (रातो रातको रातको भोजनको लागि यदि तपाईं यसलाई सेवा गर्ने योजना बनाउनुहुन्छ)।
TIPS: कुलोन्ट कुकिजको रूपमा जाँच गर्न निश्चित हुनुहोस् जुन पर्याप्त पानी छ।
यदि धेरै पानी हटाउनुहुन्छ भने, कोलोन्टमा केही पानी थप गर्नुहोस्।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 443 |
| कुल मोटा | 13 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 3,741 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 72 g |
| आहार फाइबर | 10 जी |
| प्रोटिन | 10 जी |