यो मसालेदार घरको रेजामुलेड सॉस धेरै स्रोतबाट यसको लात हुन्छ: काली काली मिर्च, काली मिर्च, Tabasco चटनी, र घोडार्नीश। दायाँ बायाँ हेर्नुहोस्! यो नयाँ अर्लिन्सको एक क्लासिक बाहिर छ जहाँ यो प्रायः पोषित वा भाप भयो चिन्ता , केकडा वा क्र्राफिश संग सेवा गरिन्छ। डुपको रूपमा प्रयोग गर्नुहोस् वा समुद्री खानाको शीर्षमा गुनगुनायो। एक नयाँ न्यू अर्लिन्स स्वादको लागि, तातोपन र क्रान्तिको लागि टुक्रा टुक्राको टुक्रामा सबै यसलाई सेट गर्नुहोस्।
रियोमोलेड को धेरै संस्करणहरू छन् जसमा कुकहरू छन् जसले यसलाई बनाउँदछ - आशंकाहरु संग खेल्नको लागी यो तपाइँको स्वाद सुन्नको लागी महसुस गर्नुहोस्! मलाई मेरो राउमोउलेड मा केचप रुचि छैन, तर केहि मान्छे गर्छन। टेबलप्प थप्नुहोस् वा दुई यदि तपाईंलाई राम्रो लाग्दछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप मेयोनेज
- 4 चम्मच सरसफाई (मलाई डिजोन-शैली र सम्पूर्ण अनाज मदिराको पनि संयोजन मन पर्छ)
- 1 चम्मच नींबू रस (ताजा)
- 1/4 चम्मच केनी
- 1/2 चम्मच कालो मरिच (ताजा जमीन)
- 1 चम्मच
- घोडाहरू (ताजा तातो या जरा)
- 1 चम्मच गर्म चटनी (Tabasco चटनी या अन्य)
- वैकल्पिक: 2 चम्मच क्याप्सन (मिनिसिङ)
- 2 मटौदा (वा स्केलियन, मिनी)
- 2 टेबलस्पति अजवा (फ्लैट पत्ति, मिनी)
- 1 चुटकी नमक (वा स्वाद)
यसलाई कसरी बनाउने?
एक मध्यम कटोरा मा मेयनेज र दाढ़ी को संयोजन गर्नुहोस्। नींबूको रस, हलिन, कालो मरिच, घोडामालाश र टेबोसोमा हलचल राम्रोसँग जोड्न। क्यापहरू र हरिया प्याजहरू जोड्नुहोस् र जोड्न हिड्नुहोस्। अजमोदमा हलचल। स्वादलाई नमक जोड्नुहोस्।
Rémoulade स्वादिष्ट छ, तर यो पनि राम्रो छ भने तपाईं यसलाई कवर र कम से कम एक घन्टा को लागि चल्न को लागी स्वाद को थोडा मिश्रण गर्न को लागि गरौं।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 1 9 3 |
| कुल मोटा | 21 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 5 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 12 मिलीग्राम |
| सोडियम | 310 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 1 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |