लसुन, सरस र टाढा्रगन र मर्जोराम सहित इटालियन जडी बूटीहरु बाट बनाइएको एक सजिलो इटालियन सलाद ड्रेसिंग विधि - यदि तपाईंले हातमा छ भने ताजा जडीबुटीहरू प्रयोग गर्नुहोस्। यो सजिलो भेग इटालियन ड्रेसिंग नुस्खा एक शाकाहारी पास्ता सलाद माथि एकदम सही हुनेछ।
यो पनि हेर्नुहोस: अधिक घर का बना सलाद ड्रेसिंग व्यञ्जनहरु
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 लौंग
- लसुन , मिनीज
- 1 चम्मच। सूखा त्रिभुज
- 1 चम्मच। सूखा मर्जोरम
- 1 चम्मच। सुक्खा सरसफाइ
- 1/2 tsp। नमक
- 1/4 टस्पेस। काली मिर्च
- 1/2 सी। जैतून का तेल
यसलाई कसरी बनाउने?
कडा ढक्कनको साथ सबै जरिए एक जारमा मिलाउनुहोस्। जार राम्ररी हिलाउनुहोस् र कोठाको तापमान, त्यसपछि हिउँमा एक घन्टाको लागि खडा गरौं। सेवा गर्नु अघि राम्रो हुनुहोस्।
द कम्पासियट कुक कुकबुकबाट अनुमतिको साथ दोहोरियो
अधिक Vegan सलाद ड्रेसिंग व्यञ्जन:
सेम विनिग्रेटे
शाकाहारी हजारौं ड्रेसिंग
सुन्तला बल्लाम्मी विनिग्रेटी
क्रीम मिसा ड्रेसिंग
Tahini "देवी" ड्रेसिंग
रास्पबेरी विनीग्रेटी
आधारभूत Balsamic Vinaigrette
सजिलो लेम-एभवे ड्रेसिंग
सजिलो फ्रेन्च ड्रेसिंग
डिजोन भिनिरेटर
थप सलाद ड्रेसिंग व्यञ्जनहरू प्रयास गर्न
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 146 |
| कुल मोटा | 14 जी |
| पागलिएको बोसो | 2 जी |
| असंतृप्त फैट | 10 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 156 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 1 g |