रेस्टुरेन्टको गुणस्तरको घरपरिवार भेगन सलादको लागि रेड वाइन सिरका र केही ताजा जड़ी बूटीहरूको प्रयोग गरी एक डिजोन सरस वाइनगुरे सलाद ड्रेसिङ नुस्खा। यदि तपाईं vinaigrette ड्रेसिङ मनपर्छ भने, यो घरको नुस्खाको प्रयास गर्नुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप जैतून का तेल
- 1/3 कप सिरका (रातो शराब)
- 2 लौंग लसुन (मिनिसिङ र दबाईएको)
- 1/4 चम्मच नुन
- 1 चम्मच डिजोन सरसफाई
- 1/4 चम्मच मिर्च
- 1 चम्मच अजल (ताजा मिनी)
- 2 चम्मच तुलसी (ताजा मिनी)
- 1 चम्मच शुगर
यसलाई कसरी बनाउने?
सबै जम्मा एक जार मा एक तंग ढक्कन संग राख्नुहोस् र बलियो हिला। जमाई राख्नुहोस्।
अधिक Vegan सलाद ड्रेसिंग व्यञ्जन :
सुन्तला बल्लाम्मी विनिग्रेटी
सेम विनिग्रेटे
क्रीम मिसा ड्रेसिंग
Tahini "देवी" ड्रेसिंग
शाकाहारी हजारौं ड्रेसिंग
रास्पबेरी विनीग्रेटी
सजिलो सुन्तला सुन्तला ड्रेसिंग
आधारभूत Balsamic Vinaigrette
सजिलो लेम अगवे ड्रेसिंग
इटालियन हर्ब ड्रेसिंग
सजिलो फ्रेन्च ड्रेसिंग
यो पनि हेर्नुहोस्: थप सजिलो शाकाहारी व्यञ्जनहरू प्रयास गर्न
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 211 |
| कुल मोटा | 20 जी |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 15 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 0 मिलीग्राम |
| सोडियम | 26 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 7 g |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |