यो क्रेनबेरी पोर्क लिइन र ढिलो कुकरमा पकाउन सजिलो छ। यो स्वादिष्ट खाना तपाईंको मनपर्ने चावलको डिश र स्वादिष्ट परिवारको भोजनको लागि हरीस वा हरियो सेमको साथ गर्नुहोस्।
पूरा क्रेनबेरी चटनी र कटाई सेब राम्रो पोर्क लीन स्वाद। तपाईंको परिवारको मनपर्ने पक्ष सब्जै साथ रोटी वा क्यान्डब्रेड ड्रेसिंग वा मेस्ड आलु संग कर्किएको पोर्क को सेवा गर्नुहोस्। मर्क या हरियो सेम पोर्क संग उत्कृष्ट हुनेछ।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 1 (3 देखि 4 पाउन्ड) बोनस पोर्क लिइन रोस्ट
- 2 लौंग लसुन, मिनीज
- 1 गर्न सक्छ
- पुरा क्रेनबेरी चटनी
- 1/4 कप ब्राउन शुगर
- 1/2 कप सेब रस
- 2 सेब, cored, खुर्सानी र कटा कटा
- नमक र काली मिर्चको स्वाद
- 1 1/2 चम्मच cornstarch, वैकल्पिक
यसलाई कसरी बनाउने?
- सुँगुर कुकरमा पोर्क लिइन रोस्ट राख्नुहोस् र सबै पक्षहरूलाई मिनिसिङ लसुनको साथमा रगत दिनुहोस्।
- एक कटोरी मा, क्रेनबेरी चटनी, ब्राउन शुगर, सेबको रस, र कटा सेबहरू मिलाउनुहोस्।
- 7 देखि 9 घण्टाको लागि LOW मा राख्नुहोस् र पकाउनुहोस्। चश्मा टाँस्नुहोस् र आवश्यक रूपमा नमक र काली मिर्च जोड्नुहोस्।
- मोटो पार्न (वैकल्पिक), क्यान्डस्चर्चलाई ठीलो पानीको 2 चम्मचमा हल गर्नुहोस्। सुचारु सम्म हिँड्नुहोस्। A
- तरल पदार्थमा थप्नुहोस् र मिश्रण गर्न हल गर्नुहोस्। उच्चमा सेटिङ वृद्धि गर्नुहोस् र 5 देखि 10 मिनेट सम्म कुकिरा जारी राख्नुहोस्।
- सुँगुर र आलु संग यो सेवा गर्नुहोस्।
तपाईं पनि मन पर्छ
बर्क र ब्राउन शुगरको साथमा पोर्क लिइन
मीठा सरसों को चमकदार पोर्क लीन रोस्ट
बेकनको साथ हनी-बोरबक्स ग्लास लिङ्ग पोर्क लिइन
पोर्क लोइन रिब भुटानी रङ ओरेन्टल समुद्री किनारमा
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 490 |
| कुल मोटा | 17 जी |
| पागलिएको बोसो | 6 g |
| असंतृप्त फैट | 7 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 99 मिलीग्राम |
| सोडियम | 130 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 50 g |
| आहार फाइबर | 3 जी |
| प्रोटिन | 36 g |