यो पोर्क टेंडरलोन पूर्वी एशियाई-प्रेरित अन्नको माला लगाइएको छ जसले मासु निविदा राख्छ र धेरै स्वादिष्ट स्वाद दिन्छ। रातभर घुमाउन, तर कम्तिमा चार घण्टासम्म अधिकतम प्रभाव प्राप्त गर्न।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 2 पाउंड / 900 ग्राम पोर्क टेंडरलोन
- 1/2 कप / 120 एमएल सोया सस
- 1/2 कप / 120 एमएल सेतो शराब
- 4 हरा प्याज, कटाई
- 3 लौह लसुन, मिनिड
- 1 चम्मच / 15 एमएल
- ताजा अदरक , ग्रेटेड
- 1/2 चम्मच / 2.5 मिलीलीटर कालो कालो मिर्च
यसलाई कसरी बनाउने?
सोया सस, मदिरा, प्याज, लसुन, मरिच र अदरक सँगै मिलाउनुहोस्। टेन्ड्लोलोन फ्लैट बेकिंग डिशमा राख्नुहोस् र माथिल्लो माटोमा राख्नुहोस्। रातभर बस्नुहोस्। मध्यम ऊँची गर्मी को लागि Preheat ग्रिल। मध्यम ज्वाला आरक्षित आरक्षण मा ग्रिल टेंडरलोइन। आन्तरिक तापमान 145 डिग्री एफ / 75 डिग्री डिग्री सम्म पुग्छ जब सम्म ग्रिल 5 9 मिनेट को लागि टेंडरलोन , स्ट्रीट विनाश र ऊँची गर्मी मा उबलते समय।
जब टेंडरलोन ग्रिलबाट हटाइन्छ र माथि उठाउनुपर्छ।
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 636 |
| कुल मोटा | 31 g |
| पागलिएको बोसो | 11 जी |
| असंतृप्त फैट | 13 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 1 9 7 मिलीग्राम |
| सोडियम | 2,025 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 15 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 67 g |