मूंगफली मक्खन प्रेमीहरूले यो पारंपरिक चावल को खतरनाक उपचार नुस्खामा यो आनन्द लिनेछन्। मिनी चकलेट चिप्स, किशमिश, वा कैंडीलाई थप बनाउनका लागि तिनीहरूलाई थप विशेष बनाउनुहोस्।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 4 कप क्रिस चावल अनाज
- वैकल्पिक: 1 3/4 कप मिनी चिप्स, किशमिश, एम एन्ड एम मिनी पाकिंग बिट्स, वा तपाईको मनपर्ने एड-इन
- 4 कप लघु मार्शमेलो
- 1/2 कप मूंगफली मक्खन
- 1/4 कप मक्खन
यसलाई कसरी बनाउने?
- 13x 9x2 इन्च पाक प्यान गर्नुहोस्।
- बेकिंग बिट्स वा चिप्समा अनाज मिलाउनुहोस्; प्यान मा एक साथ टस। कम गर्मी भन्दा कम, मार्शमेलो, मूंगफली मक्खन र मक्खन पिउने। पिसाब र चिकनी हुँदा, अनाज मिश्रण माथि समान तुल्याउनुहोस् र राम्रो लेपित सम्म ट्रेस गर्नुहोस्।
- तित्तो हातहरूसँग, आकार 1 1/2-इन्च बलहरूमा; मोक्साइड पेपरमा राख्नुहोस्। सेट नभएसम्म कूल गर्नुहोस्। कडा रूपमा कवर गरिएको कंटेनरमा भण्डार गर्नुहोस्।
अधिक बेक मिठाई व्यंजनहरू छैन
चकलेट चिप्ससँग कुनै बेक कुकीहरू छैनन्
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 86 |
| कुल मोटा | 3 जी |
| पागलिएको बोसो | 1 g |
| असंतृप्त फैट | 1 g |
| कोलेस्ट्रॉल | 3 मिलीग्राम |
| सोडियम | 48 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 14 जी |
| आहार फाइबर | 1 g |
| प्रोटिन | 1 g |