यो नुस्खाको लागि सजिलो कुनै बेक पेनुको ड्रप कुकिज कुकीज चकलेट नोक बकिङको लागि राम्रो विकल्प हो।
तपाईलाई के चाहिन्छ?
- 3/4 कप पेकान (पतला कटाई)
- 3 कप
- द्रुत पकाउने जाम
- 1 1/2 चम्मच वेनिला
- 2 कप लाइट ब्राउन शुगर
- 1 छडी मक्खन
- 1/2 कप दूध, बहाली दूध, वा आधा आधा
यसलाई कसरी बनाउने?
- ठूलो कटोरामा कटा पेकान, जई र वेनिलालाई मिलाउनुहोस्।
- ससनीनमा ब्राउन शुगर, मक्खन र दूध मिलाउनुहोस् र पूर्ण फोडा ल्याउनुहोस्। 1 पूर्ण मिनेट को लागि उबाल तुरुन्तै कोट मिश्रण माथि राख्नुहोस् र राम्रो तरिकाले मिश्रण गर्न हलचल।
- मोक्स पेपरमा चम्मचौलाहरू द्वारा छोटो पूर्णरुपमा ठुलो पार्नुहोस्। कुकीजहरू तिनीहरू ठुलो रूपमा सेट हुनेछन्, तर थोरै नरम रहनेछन्।
तपाईं पनि मन पर्छ
चकलेट चिप्ससँग कुनै बेक कुकीहरू छैनन्
यो पनि हेर्नुहोस्
मुख्य नुस्खा सूचकांक
दक्षिणी खाना गृह
| पोषण दिशानिर्देश (प्रति सेवा) | |
|---|---|
| क्यालोरिज | 70 |
| कुल मोटा | 5 g |
| पागलिएको बोसो | 3 जी |
| असंतृप्त फैट | 2 जी |
| कोलेस्ट्रॉल | 11 मिलीग्राम |
| सोडियम | 4 मिलीग्राम |
| कार्बोहाइड्रेट | 6 g |
| आहार फाइबर | 0 g |
| प्रोटिन | 0 g |